Quote (1970 @ Nov 10 2012 04:11pm)
Sposob na RD.
1. Naciśij na klawiaturze klawisze: Windows+R
2. Wpisz regedit
3. wejdź w następujące klucze: HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / ControlSet001
4. Następnie, gałąź "Control" usuwamy.
5. Edytor rejestru się zawiesi po usunięciu tego pliku. więc Naciśnij CTRL+ALT+DELETE. Poczekaj chwilę.
6. Wejdź w zakładkę "procesy" i usuń "regedit.exe" .
Polecam.
ee; to samo jest w d3 teraz, powinno pomóc
ty huju zjebales mi kompa... pisze do moderacji dostane twoje iq i policja juz cie znajdzie... z laptopa teraz pisze a nie mam tu d3 ;/