d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1261726182619262026212670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,805
Joined: May 4 2012
Gold: 3.37
Nov 10 2012 09:12am
Quote (1970 @ Nov 10 2012 05:11pm)
Sposob na RD.

1. Naciśij na klawiaturze klawisze: Windows+R
2. Wpisz regedit
3. wejdź w następujące klucze: HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / ControlSet001
4. Następnie, gałąź "Control" usuwamy.
5. Edytor rejestru się zawiesi po usunięciu tego pliku. więc Naciśnij CTRL+ALT+DELETE. Poczekaj chwilę.
6. Wejdź w zakładkę "procesy" i usuń "regedit.exe" .

Polecam.
ee; to samo jest w d3 teraz, powinno pomóc


to dziala !
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
Nov 10 2012 09:12am
Quote (1970 @ Nov 10 2012 04:11pm)
Sposob na RD.

1. Naciśij na klawiaturze klawisze: Windows+R
2. Wpisz regedit
3. wejdź w następujące klucze: HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / ControlSet001
4. Następnie, gałąź "Control" usuwamy.
5. Edytor rejestru się zawiesi po usunięciu tego pliku. więc Naciśnij CTRL+ALT+DELETE. Poczekaj chwilę.
6. Wejdź w zakładkę "procesy" i usuń "regedit.exe" .

Polecam.
ee; to samo jest w d3 teraz, powinno pomóc


ty huju zjebales mi kompa... pisze do moderacji dostane twoje iq i policja juz cie znajdzie... z laptopa teraz pisze a nie mam tu d3 ;/
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 10 2012 09:12am
juz smiga normalnie
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 10 2012 09:13am
Quote (czwarty_z_mrocznej_trojcy @ 10 Nov 2012 16:12)
ty huju zjebales mi kompa... pisze do moderacji dostane twoje iq i policja juz cie znajdzie... z laptopa teraz pisze a nie mam tu d3 ;/

smutno mi teraz przez ciebie
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 10 2012 09:15am
@1970 - za to lecom procenty
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 10 2012 09:15am
smiga mozna odpalac
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 10 2012 09:15am
Quote (kaaba @ 10 Nov 2012 16:15)
@1970 - za to lecom procenty


to jusz edytuje
Member
Posts: 967
Joined: Feb 6 2012
Gold: 1,479.11
Nov 10 2012 09:17am
pomoże mi ktoś wbić pare lvli na mp 10 na normalu jakimś charem na 60 albo koło 20 bo samemu mi się nie chce grać :X
Member
Posts: 8,625
Joined: Mar 18 2010
Gold: 1.11
Nov 10 2012 10:24am
Quote (Verkyl @ 10 Nov 2012 16:17)
pomoże mi ktoś wbić pare lvli na mp 10 na normalu jakimś charem na 60 albo koło 20 bo samemu mi się nie chce grać :X


Bt via pm
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 10 2012 10:30am
tez wam ah nie dziala?
Go Back To Polska Topic List
Prev1261726182619262026212670Next
Closed New Topic New Poll