Quote (rollen @ Nov 10 2012 03:14pm)
w chinach 20%+ zyje za okolo dolara/dzien tam by to dzialalo :]
Tam już to działa... przykład z wowa.
http://gry.interia.pl/pc/news/chinscy-wiezniowie-wykorzystywani-do-grania,1645420,4045
Artykuł jest dość stary i dotyczy wowa, ale to samo zapewne tyczy się innych gier, w tym i d3.
Quote (Hetman_91 @ Nov 10 2012 03:17pm)
Działa d3? Czy wydałem 189 zl żeby nie działało, pomimo że strona diablo3 twierdzi, że działa. Nie mogę pobrać postaci, też tak macie?
Nie, coś się pewnie zjebało na serwerze i D3 ATM nie działa.
Quote (myl0rd @ Nov 10 2012 03:19pm)
nie działa D3, nie można się zalogować
w przypadku gdy ktoś jest już zalogowany, stworzenie gry nie jest możliwe
śmiech irl

ale rzeczywiście blizzard mógłby dać jakiś news dotyczący tego, co się aktualnie dzieje.
This post was edited by 2007 on Nov 10 2012 07:24am