d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1261326142615261626172670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 10 2012 07:23am
Quote (MaD_SHaDow @ Nov 10 2012 01:22pm)
mi dziala, na stronie blizza pisza ze nie moga zalogowac sie tylko osoby ktore hackowaly w jakis sposob, banwave incoming



nie klam


to prawda
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 10 2012 07:24am
Quote (rollen @ Nov 10 2012 03:14pm)
w chinach 20%+ zyje za okolo dolara/dzien  tam by to dzialalo :]


Tam już to działa... przykład z wowa.

http://gry.interia.pl/pc/news/chinscy-wiezniowie-wykorzystywani-do-grania,1645420,4045

Artykuł jest dość stary i dotyczy wowa, ale to samo zapewne tyczy się innych gier, w tym i d3.

Quote (Hetman_91 @ Nov 10 2012 03:17pm)
Działa d3? Czy wydałem 189 zl żeby nie działało, pomimo że strona diablo3 twierdzi, że działa. Nie mogę pobrać postaci, też tak macie?


Nie, coś się pewnie zjebało na serwerze i D3 ATM nie działa.

Quote (myl0rd @ Nov 10 2012 03:19pm)
nie działa D3, nie można się zalogować
w przypadku gdy ktoś jest już zalogowany, stworzenie gry nie jest możliwe


śmiech irl :D ale rzeczywiście blizzard mógłby dać jakiś news dotyczący tego, co się aktualnie dzieje.

This post was edited by 2007 on Nov 10 2012 07:24am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 10 2012 07:24am
Quote (myl0rd @ 10 Nov 2012 14:19)
nie działa D3, nie można się zalogować
w przypadku gdy ktoś jest już zalogowany, stworzenie gry nie jest możliwe


jestem zalogowany i moge stworzyć gre
e; ah i rmah tez działają

This post was edited by 1970 on Nov 10 2012 07:25am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 10 2012 07:26am
Quote (MaD_SHaDow @ Nov 10 2012 03:22pm)
mi dziala, na stronie blizza pisza ze nie moga zalogowac sie tylko osoby ktore hackowaly w jakis sposob, banwave incoming



nie klam


93 strona na forum bn, ziomeczku kolorowy.
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Nov 10 2012 07:27am
Quote (Unsatiable @ 10 Nov 2012 15:26)
93 strona na forum bn, ziomeczku kolorowy.


Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 10 2012 07:27am
Quote (1970 @ 10 Nov 2012 14:24)
jestem zalogowany i moge stworzyć gre


Ja też na jednym koncie. Na drugim stuck przy wczytywaniu listy postaci [*]
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Nov 10 2012 07:27am
Quote (Unsatiable @ 10 Nov 2012 15:23)
Kupiles kolekcjonerke? Ja teraz z perspektywy czasu zaluje, ze nie mam tych skrzydel. :(


yup, mialem 4 stowki odlozone juz kilka miesiecy przed premiera, wiec spokojnie moglem sobie pozwolic na zakup xd
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 10 2012 07:29am
Quote
mi dziala, na stronie blizza pisza ze nie moga zalogowac sie tylko osoby ktore hackowaly w jakis sposob, banwave incoming



ta zbanowali kilka kont a w tym topie 50% useruf pisze im ze gowno zrobili i kolezka dziala caly czas

Quote (2007 @ 10 Nov 2012 14:24)
Tam już to działa... przykład z wowa.

http://gry.interia.pl/pc/news/chinscy-wiezniowie-wykorzystywani-do-grania,1645420,4045

Artykuł jest dość stary i dotyczy wowa, ale to samo zapewne tyczy się innych gier, w tym i d3.



Nie, coś się pewnie zjebało na serwerze i D3 ATM nie działa.



śmiech irl :D ale rzeczywiście blizzard mógłby dać jakiś news dotyczący tego, co się aktualnie dzieje.

ta tylko jaki % ludzi tam stac na kompa + net i diabolo :]

This post was edited by rollen on Nov 10 2012 07:31am
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 10 2012 07:32am
Quote (MaD_SHaDow @ Nov 10 2012 03:22pm)
mi dziala, na stronie blizza pisza ze nie moga zalogowac sie tylko osoby ktore hackowaly w jakis sposob, banwave incoming



nie klam


nigdy nie haxurowalem w d3 ani nawet w d2 wiec to nieprawda
chyba ze xfire to hack :S
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 10 2012 07:33am
zalogowalem sie
Go Back To Polska Topic List
Prev1261326142615261626172670Next
Closed New Topic New Poll