d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1260926102611261226135001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Aug 20 2012 05:02am
Za 8 godzin zaczyna się prawdziwy bój :drool:
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Aug 20 2012 05:08am
Quote (LoQ @ 20 Aug 2012 13:02)
Za 8 godzin zaczyna się prawdziwy bój  :drool:


postawilem na diabluw
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 20 2012 05:13am
Quote (BostonGeorge @ Aug 20 2012 12:08pm)
postawilem na diabluw
Jesli najlepszy atak w historii footballu zagra od poczatku to nie widze innego wyjscia.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 20 2012 05:14am
Quote (Pozer @ Aug 20 2012 12:30am)
Ty za to nie, skoro uwazasz ze te korupcyjne bagno i jego mistrz maja jakis prestiz w swiecie pilki noznej.


cóż za zręczna zmiana tematu z twojej strony; nikt się nie zorientował że przed chwilą pisaliśmy o motywach opuszczenia przez Pogbę united a po chwili piszesz o korupcyjnym bagnie; napisz jeszcze o zajebistości ataku swojego ulubionego klubu bo to wychodzi Ci najlepiej!


Quote (imnoise @ Aug 20 2012 08:47am)
kto normalny by sie nie obejrzal?  :rolleyes:


wiadomo, ale śmiesznie to wyszło na zdjęciu


e:


Quote (Pozer @ Aug 20 2012 11:13am)
Jesli najlepszy atak w historii footballu zagra od poczatku to nie widze innego wyjscia.



nieważne

This post was edited by playerthree on Aug 20 2012 05:15am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 20 2012 05:17am
Quote (Pozer @ 20 Aug 2012 13:13)
Jesli najlepszy atak w historii footballu zagra od poczatku to nie widze innego wyjscia.


jesli united nie wygra wszystkiego co sie da w tym sezonie, to beka z ciebie.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 20 2012 05:21am
Quote (imnoise @ Aug 20 2012 12:17pm)
jesli united nie wygra wszystkiego co sie da w tym sezonie, to beka z ciebie.
Odzyskanie tytulu to priorytet.
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Aug 20 2012 05:22am
City się męczyło z beniaminkiem. Liczę na to, że The Toffees pomęczą United.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Aug 20 2012 05:23am
Quote (Elder33 @ Aug 20 2012 12:22pm)
City się męczyło z beniaminkiem. Liczę na to, że The Toffees pomęczą United.


Oby nie powtórzył się scenariusz z zeszłego sezonu.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 20 2012 05:24am
Quote (Pozer @ 20 Aug 2012 13:21)
Odzyskanie tytulu to priorytet.


i juz sie asekurujesz :lol:

twoim zdaniem united ma najlepszy atak w historii, najlepszego bramkarza na swiecie, najlepsza mlodziez, pomocnikow rownych barcelonskim (e/ a nie sorki, jak sa w formie, to sa lepsi) i najlepszych stoperow swiata. powinni wygrywac co roku wszystkie trofea przez dwie dekady.

This post was edited by imnoise on Aug 20 2012 05:26am
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Aug 20 2012 05:27am
Quote (imnoise @ Aug 20 2012 12:24pm)
i juz sie asekurujesz  :lol:

twoim zdaniem united ma najlepszy atak w historii, najlepszego bramkarza na swiecie, najlepsza mlodziez, pomocnikow rownych barcelonskim i najlepszych stoperow swiata. powinni wygrywac co roku wszystkie trofea przez dwie dekady.


Ciężko jest wygrać wszystko co możliwe, bo po jakimś czasie przychodzi decydujący czynnik, którym jest zmęczenie..

Dla mnie osobiście najważniejsze jest mistrzostwo anglii, CL czy FA to drugi plan.
Go Back To Polska Topic List
Prev1260926102611261226135001Next
Closed New Topic New Poll