d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1260726082609261026115001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 19 2012 02:40pm
villa gol :blush:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 19 2012 02:43pm
Kolejna kompomitacja tej smiesznej ligi.
Powinni grac 2 mecze w sezonie i na tej podstawie decydowac o tytule.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2012 02:46pm
Quote (BostonGeorge @ Aug 19 2012 09:27pm)
w sumie to i tak gz dla nich bo ( o ile dobrze pamietam ) zdobyli bramke w ~~30 sekundzie meczu


cos kolo18 sekundy
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Aug 19 2012 02:51pm
wie ktos czemu Zlatan nie gral ?
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Aug 19 2012 02:51pm
Czy Barcelona juz przzegrala?
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Aug 19 2012 03:01pm
Quote (kaaba @ 19 Aug 2012 22:51)
Czy Barcelona juz przzegrala?


musisz jeszcze na to poczekac :))

Ciekawe co milan w tym sezonie ugra ;D
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Aug 19 2012 03:02pm
Quote (Dami @ 19 Aug 2012 23:01)
musisz jeszcze na to poczekac :))

Ciekawe co milan w tym sezonie ugra ;D


guwno zapewne
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Aug 19 2012 03:04pm
Quote (Dami @ 19 Aug 2012 23:01)
musisz jeszcze na to poczekac :))

Ciekawe co milan w tym sezonie ugra ;D


MAJSTRA (OBY)
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 19 2012 03:10pm
Juve 3 - 2 Milan

Cholera ciężko mi to przyznać ale jednak Rooney jest najlepszym piłkarzem na globie. Dzisiaj Pogba dostał cały mecz do rozegrania i widać że ultra promienie boskiego Wayne'a nadal działają bo grał rewelacyjnie. Grał na pozycji Pirlo i gdyby był biały to na mojej kiepskiej transmisji bym się nie zorientował że to nie Andrea :O No w 1 połowie trochę się bał rozgrywać ale w 2 pokazał klasę. MVP bezapelacyjnie dla Vidala ale to jest półbóg więc się nie liczy.

A co do Milanu to bieda. Te 2 bramki wypracował im robinho który jest jedynym jasnym ich punktem. A i trzeba dodać że Juve grało w obu połowach w dużej mierze z zawodnikami rezerowymi
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 19 2012 04:04pm
h3h3

Go Back To Polska Topic List
Prev1260726082609261026115001Next
Closed New Topic New Poll