Juve 3 - 2 Milan
Cholera ciężko mi to przyznać ale jednak Rooney jest najlepszym piłkarzem na globie. Dzisiaj Pogba dostał cały mecz do rozegrania i widać że ultra promienie boskiego Wayne'a nadal działają bo grał rewelacyjnie. Grał na pozycji Pirlo i gdyby był biały to na mojej kiepskiej transmisji bym się nie zorientował że to nie Andrea

No w 1 połowie trochę się bał rozgrywać ale w 2 pokazał klasę. MVP bezapelacyjnie dla Vidala ale to jest półbóg więc się nie liczy.
A co do Milanu to bieda. Te 2 bramki wypracował im robinho który jest jedynym jasnym ich punktem. A i trzeba dodać że Juve grało w obu połowach w dużej mierze z zawodnikami rezerowymi