d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1260626072608260926105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 19 2012 01:44pm
Quote (Pozer @ 19 Aug 2012 19:38)
Strasznie cie to boli ze United ma najlepszy rekord w Europejskich rozgrywkach - 3 finaly CL w ostatnich 5 sezonach.

http://i.imgur.com/yK0ZK.gif


z czego w dwóch Manu się ośmieszyło i dało się zerżnąć w dupę B)



This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 19 2012 01:45pm
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 19 2012 01:46pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 19 Aug 2012 21:44)
z czego w dwóch Manu się ośmieszyło i dało się zerżnąć w dupę B)

http://www.thenational.ae/deployedfiles/Assets/Richmedia/Image/sp26ma-messi-8_2.jpg


to zdjecie pokazuje ze koles sie wyjebie
Member
Posts: 28,908
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Aug 19 2012 01:47pm
barcelona... dzieje sie :) dobrze to wyglada.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 19 2012 01:58pm
Quote (Pozer @ Aug 19 2012 07:38pm)
Strasznie cie to boli ze United ma najlepszy rekord w Europejskich rozgrywkach - 3 finaly CL w ostatnich 5 sezonach.

http://i.imgur.com/yK0ZK.gif


Juventus jako jedyny klub w historii był 3 razy pod rząd w finale więc bitch plz

Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 19 2012 02:15pm
real stracil punkty
czyli w hiszpanii kwestia mistrzostwa juz rozstrzygnieta
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 19 2012 02:16pm
Quote (cOr @ 19 Aug 2012 21:15)
real stracil punkty
czyli w hiszpanii kwestia mistrzostwa juz rozstrzygnieta


:wub:
Member
Posts: 1,470
Joined: Jun 8 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2012 02:19pm
Quote (cOr @ Aug 19 2012 08:15pm)
real stracil punkty
czyli w hiszpanii kwestia mistrzostwa juz rozstrzygnieta



huj z realem podbeskidzie przejebało
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Aug 19 2012 02:20pm
Quote (ISI_GER @ 19 Aug 2012 22:19)
huj z realem podbeskidzie przejebało


to dla ciebie niespodzianka ?
Member
Posts: 1,470
Joined: Jun 8 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2012 02:22pm
Quote (BostonGeorge @ Aug 19 2012 08:20pm)
to dla ciebie niespodzianka ?

nie to smutne;<
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Aug 19 2012 02:27pm
Quote (ISI_GER @ 19 Aug 2012 22:22)
nie to smutne;<


w sumie to i tak gz dla nich bo ( o ile dobrze pamietam ) zdobyli bramke w ~~30 sekundzie meczu
Go Back To Polska Topic List
Prev1260626072608260926105001Next
Closed New Topic New Poll