d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1260526062607260826095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 19 2012 12:55pm
lol, nie widzialem, ze emery wyjebaned z valencii.


izajebiscie, ze real stracil punkty. teraz tylko rozjebac sociedad. B)


purzol i 1:0 :blush:

This post was edited by imnoise on Aug 19 2012 01:05pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 19 2012 01:09pm
Quote (Pozer @ 19 Aug 2012 15:19)
Co to za mecze jak wiadomo ze real i barca wygraja roznica przynajmniej 3 goli.


Real - Valencia 1-1
tak Pozerku znów miałeś rację, ale ta liga ogórkowa jest słaba :D

Quote (imnoise @ 19 Aug 2012 18:55)
lol, nie widzialem, ze emery wyjebaned z valencii.


lol, i to już dobre 3 miechy temu ;)


Barca - Sociedad 1-1

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 19 2012 01:10pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 19 2012 01:10pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 19 Aug 2012 21:09)
Real - Valencia 1-1
tak Pozerku znów miałeś rację, ale ta liga ogórkowa jest słaba :D



lol, i to już dobre 3 miechy temu  ;)


1:1 w barcelonie

co za brama messiego na 2:1

This post was edited by imnoise on Aug 19 2012 01:12pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 19 2012 01:13pm
Quote (imnoise @ 19 Aug 2012 19:10)
1:1 w barcelonie

co za brama messiego na 2:1


2-1 już :lol:
boski Messi!
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 19 2012 01:15pm
jedna liga ogurkowka lepsza od drugiej :Rofl:

ale ja i tak kibicuje szkolce z londyny
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Aug 19 2012 01:18pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 19 2012 08:15pm)
jedna liga ogurkowka lepsza od drugiej :Rofl:

ale ja i tak kibicuje szkolce z londyny


nie wiem po co trollujesz w tym temacie, skoro każdy ma na Ciebie wyjebane :)

3-1 w 15 minut, dobry mecz.
Banned
Posts: 5,037
Joined: Dec 21 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 19 2012 01:21pm
Quote (Pozer @ Aug 19 2012 02:33pm)
2+2 to niekoniecznie 4.


mimo iż nie jestem matematykiem, to z bólem serca muszę potwierdzić słowa pozera
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 19 2012 01:32pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 19 2012 08:09pm)
Real - Valencia 1-1
tak Pozerku znów miałeś rację, ale ta liga ogórkowa jest słaba :D



lol, i to już dobre 3 miechy temu  ;)


Barca - Sociedad 1-1
Jak zwykle Hiszpanscy kelnerzy rozkladaja sie przed barca bez walki.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 19 2012 01:36pm
Quote (Pozer @ 19 Aug 2012 19:32)
Jak zwykle Hiszpanscy kelnerzy rozkladaja sie przed barca bez walki.


czyli podobnie jak Manu w obu finałach B)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 19 2012 01:38pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 19 2012 08:36pm)
czyli podobnie jak Manu w obu finałach  B)
Strasznie cie to boli ze United ma najlepszy rekord w Europejskich rozgrywkach - 3 finaly CL w ostatnich 5 sezonach.

Go Back To Polska Topic List
Prev1260526062607260826095001Next
Closed New Topic New Poll