60+ goli mowi samo za siebie. nie wiem, jak inaczej go nazwac.
na pisaniu glupot tak, na pewno. na ortografii i na pilce - nie.
nie wiem, po co tu piszesz i kto to chce czytac. u ciebie biale jest czarne a czarne jest biale.
romowy z toba wygladaja nastepujaco, gdy pyta sie wprost lub o szczegoly:
X: pozer, ile to 2+2?
P: napewno nie 4 (wraz z oryginalna pisowania

)
X:

2+2 to niekoniecznie 4.