d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1260326042605260626075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 19 2012 05:16am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:16)
Barce nie byloby nigdy stac na Martineza.


zapewne tak, niestety ale każdy z hiszpańskich klubów, który zapłaciłby klauzule (a tego żąda Athletic) musiałby także zapłacić podatek, transfer wynosiłby wtedy koło 70mln
w tej materii kluby z poza Hiszpanii mają z górki, odpada im 53% podatku

Quote (TNA @ 18 Aug 2012 20:15)
barca miala 40mln na transfery, wiec mogla go kupic bez problemu, ale po co placic 40mln za rezerwowego
tak wgl to krece beke z fergusona bo byl wielce rozczarowany ze PSG zaplacilo tyle hajsu za Lucasa ktory ma dopiero 19 lat i ze to skandal by placic tyle za tak mlodego chloapaka a jak on sam kilka lat temu placil podobne sumy za 18 letniego Rooneya czy jak na stopera bardzo mlodego ferdinanda (23) to bylo wszystko wporzadku, co za hipokryta


Barce jak i każdy inny klub z Hiszpanii kosztowałby koło 70mln

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 19 2012 05:45am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 19 2012 05:30am
REAL STAC NA KAZDEGO I TO BEZ POMOCY SZEJKOW. HANDLUJ Z TYM MIERNOTO Z MENCZESTERU
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 19 2012 05:37am
kurwa cahill zaczyna na lawce chca mnie oszukac w fpl
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 19 2012 06:18am
Quote (Zix_X @ Aug 18 2012 09:03pm)
kawal drewna postawionego w polu karnym


Drewno ktore wyrzuciloby barcelone z lm gdyby nie szczodry sedzia.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 19 2012 06:32am
ivanovic ja jebe

hazard jak sie obrocilz pilka jebany chuj ;d

This post was edited by Cannabisek on Aug 19 2012 06:33am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 19 2012 06:34am
hazard druga minuta w PL i juz asysta ;]
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 19 2012 06:39am
co to wigan odpierdala ;d bylem zapalic a tu 2;0

e;
"Eden Hazard has made more assists in his debut than Downing made in his debut season for Liverpool."

haha

This post was edited by Cannabisek on Aug 19 2012 06:52am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 19 2012 07:19am
czelsi sie juz wyszalala na poczatku teraz wigan ma przewage ;p a hazard widac nie przyzwyczajony do premier league bo sie wypierdala co chwile
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Aug 19 2012 07:25am
Quote (kefir @ Aug 18 2012 09:00pm)
Mowisz, ze Messi to Striker?;]

60+ goli mowi samo za siebie. nie wiem, jak inaczej go nazwac.
Quote (Pozer @ Aug 18 2012 09:04pm)
Nape wno znam sie lepiej niz ty.

na pisaniu glupot tak, na pewno. na ortografii i na pilce - nie.
nie wiem, po co tu piszesz i kto to chce czytac. u ciebie biale jest czarne a czarne jest biale.
romowy z toba wygladaja nastepujaco, gdy pyta sie wprost lub o szczegoly:
X: pozer, ile to 2+2?
P: napewno nie 4 (wraz z oryginalna pisowania :lol: )
X: :huh:
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 19 2012 07:31am
Quote (kefir @ 19 Aug 2012 12:18)
Drewno ktore wyrzuciloby barcelone z lm gdyby nie szczodry sedzia.


niby kiedy? :rofl:
Go Back To Polska Topic List
Prev1260326042605260626075001Next
Closed New Topic New Poll