Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:16)
Barce nie byloby nigdy stac na Martineza.
zapewne tak, niestety ale każdy z hiszpańskich klubów, który zapłaciłby klauzule (a tego żąda Athletic) musiałby także zapłacić podatek, transfer wynosiłby wtedy koło 70mln
w tej materii kluby z poza Hiszpanii mają z górki, odpada im 53% podatku
Quote (TNA @ 18 Aug 2012 20:15)
barca miala 40mln na transfery, wiec mogla go kupic bez problemu, ale po co placic 40mln za rezerwowego
tak wgl to krece beke z fergusona bo byl wielce rozczarowany ze PSG zaplacilo tyle hajsu za Lucasa ktory ma dopiero 19 lat i ze to skandal by placic tyle za tak mlodego chloapaka a jak on sam kilka lat temu placil podobne sumy za 18 letniego Rooneya czy jak na stopera bardzo mlodego ferdinanda (23) to bylo wszystko wporzadku, co za hipokryta
Barce jak i każdy inny klub z Hiszpanii kosztowałby koło 70mln
This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 19 2012 05:45am