Quote (kefir @ 18 Aug 2012 23:00)
Jestem prawie pewny, ze jakis czas temu jeszcze szydziliscie z Songa. ;]
ja szydze. dla mnie drewno w chuj.
btw pozerku, ty chyba masz codziennie koszmary z udzialem barcelony i tych pamietnych finalow.
This post was edited by imnoise on Aug 19 2012 02:32am