d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1260126022603260426055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 02:37pm
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 22:24)
Wayne zostal kupiony po swietnym sezonie w Premier League i genialnym turnieju Euro 2004.
Rio Ferdinand w wieku 23 lat byl juz jednym z najlepszych obroncow na swiecie.
A Lucas gra ogony w Brazylii B.

Javi Martinez jest lepszy niz Mascherano, Busquets, Keita, Song jako pomocnik i lepszy niz Puyol / tak dobry jak Pique jako obronca.


dlatego cały czas gra ogony i nie jest wystawiany w reprezentacji ani jako pomocnik ani jako obrońca ? Mascherano jest ŚO nie defensywnym pomicnikiem, przynajmniej w Barcy i czyste statystki pokazują że Masche jest górą (był najlepszym ŚO Barcy w poprzednim sezonie, potrafił zaliczyć około 12-14 odbiorów na mecz co jest wręcz nieprawdopodobne)
nie jest lepszy od Puyola jako obrońca, owszem jest młodszy i bardziej sprawny fizycznie ale jeśli chodzi o ustawianie się i przechwyty to do pięt mu nie dorasta, do Pique nawet go nie porównuje bo to nie ta liga wgl..
od Sergio jako bezpośrednio jako defensywny pomocnik może i jest lepszy ale w systemie Barcy nie ma zawodnika który by się spisywał lepiej
od Keity owszem, natomiast Song i Martinez to już inna bajka bo Martinez to bardziej ŚO lub typowy defensywny pomocnik aka sciana natomiast Song to bardziej rozgrywający defensywny pomocnik, jak Tito podszkoli go w taktyce i opanuje styl gry Barcy to może być idealnym następcą Yaya Toure, bo że grać do przodu potrafi to udowadniał nie raz posyłając mase prostopadłych piłek czy też mijając jak tyczki zawodników Borussi

edit: swoją drogą Martinez jest już jedną nogą w Bayernie..

This post was edited by TNA on Aug 18 2012 02:40pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 18 2012 02:50pm
pozer tak bardzo nie lubi pisac o barcelonie, a w kazdym poscie porownuje jakichs randowmow do graczy tego klubu. :huh:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 02:53pm
Quote (TNA @ Aug 18 2012 09:37pm)
dlatego cały czas gra ogony i nie jest wystawiany w reprezentacji ani jako pomocnik ani jako obrońca ? Mascherano jest ŚO nie defensywnym pomicnikiem, przynajmniej w Barcy i czyste statystki pokazują że Masche jest górą (był najlepszym ŚO Barcy w poprzednim sezonie, potrafił zaliczyć około 12-14 odbiorów na mecz co jest wręcz nieprawdopodobne)
nie jest lepszy od Puyola jako obrońca, owszem jest młodszy i bardziej sprawny fizycznie ale jeśli chodzi o ustawianie się i przechwyty to do pięt mu nie dorasta, do Pique nawet go nie porównuje bo to nie ta liga wgl..
od Sergio jako bezpośrednio jako defensywny pomocnik może i jest lepszy ale w systemie Barcy nie ma zawodnika który by się spisywał lepiej
od Keity owszem, natomiast Song i Martinez to już inna bajka bo Martinez to bardziej ŚO lub typowy defensywny pomocnik aka sciana natomiast Song to bardziej rozgrywający defensywny pomocnik, jak Tito podszkoli go w taktyce i opanuje styl gry Barcy to może być idealnym następcą Yaya Toure, bo że grać do przodu potrafi to udowadniał nie raz posyłając mase prostopadłych piłek czy też mijając jak tyczki zawodników Borussi

edit: swoją drogą Martinez jest już jedną nogą w Bayernie..
Mascherano jest za niski na srodkowego obronce co bylo widac w tamtym sezonie.
Barca moze tylko o pokroju graczy Martineza pomarzyc.

Quote (imnoise @ Aug 18 2012 09:50pm)
pozer tak bardzo nie lubi pisac o barcelonie, a w kazdym poscie porownuje jakichs randowmow do graczy tego klubu.  :huh:
Nie lubie i staram sie tego nie robic.

This post was edited by Pozer on Aug 18 2012 02:53pm
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 18 2012 02:53pm
Quote (imnoise @ Aug 18 2012 08:50pm)
pozer tak bardzo nie lubi pisac o barcelonie, a w kazdym poscie porownuje jakichs randowmow do graczy tego klubu.  :huh:


TAK JAKBY TO BYL WYZNACZNIK NAJWYZSZEGO POZIOMU GRY HMMMMMMMMMMMMMMI XD


Quote (Pozer @ Aug 18 2012 08:53pm)
Barca moze tylko o pokroju graczy Martineza pomarzyc.

,
TO ZUPELNIE JAK MANU O TROFEACH W TYM SEZONIE XD

This post was edited by Zix_X on Aug 18 2012 02:55pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 18 2012 02:56pm
Song: Od sredniaka do jednego z najlepszych defensywnych pomocnikow na swiecie w kilkanascie dni. Magia barcelony.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 02:58pm
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 22:53)
Mascherano jest za niski na srodkowego obronce co bylo widac w tamtym sezonie.
Barca moze tylko o pokroju graczy Martineza pomarzyc.

Nie lubie i staram sie tego nie robic.


racja, mając kadre wycenianą na 631 mln euro mogą pomarzyć o zawodniku za około 30-40 mln, śmieszne
a Puyol jest wysoki ? nigdzie nie jest napisane że ŚO musi być wieżą, wystarczy że Mascherano gra kapitalnie wślizgiem i świetnie czyta gre przez co potrafi się idealnie ustawić by być genialnym środkowym obrońcą
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 02:59pm
Quote (kefir @ 18 Aug 2012 22:56)
Song: Od sredniaka do jednego z najlepszych defensywnych pomocnikow na swiecie w kilkanascie dni. Magia barcelony.


pokaż mi drugiego defensywnego pomocnika który tak potrafi:
http://www.youtube.com/watch?v=ERfaD-CISVE
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 02:59pm
Quote (TNA @ Aug 18 2012 09:58pm)
racja, mając kadre wycenianą na 631 mln euro mogą pomarzyć o zawodniku za około 30-40 mln, śmieszne
a Puyol jest wysoki ? nigdzie nie jest napisane że ŚO musi być wieżą, wystarczy że Mascherano gra kapitalnie wślizgiem i świetnie czyta gre przez co potrafi się idealnie ustawić by być genialnym środkowym obrońcą
Ale glowa grac nie umie, Puyol jest troche wyzszy i umie.

Quote (TNA @ Aug 18 2012 09:59pm)
pokaż mi drugiego defensywnego pomocnika który tak potrafi:
http://www.youtube.com/watch?v=ERfaD-CISVE
A kto konczy ta akcje? b)

This post was edited by Pozer on Aug 18 2012 03:01pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 18 2012 03:00pm
Quote (TNA @ Aug 18 2012 08:59pm)
pokaż mi drugiego defensywnego pomocnika który tak potrafi:
http://www.youtube.com/watch?v=ERfaD-CISVE


Jestem prawie pewny, ze jakis czas temu jeszcze szydziliscie z Songa. ;]
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 03:01pm
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 22:59)
Ale glowa grac nie umie, Puyol jest troche wyzszy i umie.


jest wyższy cale 4cm
Go Back To Polska Topic List
Prev1260126022603260426055001Next
Closed New Topic New Poll