Quote (TNA @ Aug 18 2012 09:15pm)
bo jest slaby
barca miala 40mln na transfery, wiec mogla go kupic bez problemu, ale po co placic 40mln za rezerwowego
tak wgl to krece beke z fergusona bo byl wielce rozczarowany ze PSG zaplacilo tyle hajsu za Lucasa ktory ma dopiero 19 lat i ze to skandal by placic tyle za tak mlodego chloapaka a jak on sam kilka lat temu placil podobne sumy za 18 letniego Rooneya czy jak na stopera bardzo mlodego ferdinanda (23) to bylo wszystko wporzadku, co za hipokryta
Wayne zostal kupiony po swietnym sezonie w Premier League i genialnym turnieju Euro 2004.
Rio Ferdinand w wieku 23 lat byl juz jednym z najlepszych obroncow na swiecie.
A Lucas gra ogony w Brazylii B.
Javi Martinez jest lepszy niz Mascherano, Busquets, Keita, Song jako pomocnik i lepszy niz Puyol / tak dobry jak Pique jako obronca.
This post was edited by Pozer on Aug 18 2012 02:25pm