d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259926002601260226035001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 18 2012 10:18am
Quote (kaaba @ Aug 18 2012 12:05pm)
;DDDD Pilka Nozna na jsp powazna sprawa, idz na kebaba.


bo forum o grze diablo 2 to sirius biznes :O


ale rziru ladne bramke zawalil
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 18 2012 10:35am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 15:44)
Strzelajac cudownego gola i bedac jednym z najlepszych zawodnikow Holandii.
Za to "najlepsi" lol ligi nie pokazali nic - Benzeme anonimowy przez 90 minut kazdego z 4 meczy Francji, Villa nawet nie pojechal, a drewno typu Llorente czy Negrado gralo ogony.


no tak bo zdobycie przez nich mistrzostwa Europy to żadne osiągnięcie :lol:

Quote (TNA @ 18 Aug 2012 16:23)


nie jest źle, ale jednak wolałem Martineza, prezentacja w poniedziałek przed Gamperem


Kolejorz już 3-0 :)

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 18 2012 11:04am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 11:16am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 18 2012 05:35pm)
no tak bo zdobycie przez nich mistrzostwa Europy to żadne osiągnięcie  :lol:



nie jest źle, ale jednak wolałem Martineza, prezentacja w poniedziałek przed Gamperem


Kolejorz już 3-0 :)
Barce nie byloby nigdy stac na Martineza.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2012 11:33am
Dymitar Berbatow za pośrednictwem Facebooka:

Enjoying the good weather in Manchester, and waiting for my agent to call me:)))..What has to happen, will happen:))..

:(
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 18 2012 11:34am
Quote (Pozer @ Aug 18 2012 05:16pm)
Barce nie byloby nigdy stac na Martineza.


Martinez > rooney
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 11:41am
Quote (Cannabisek @ Aug 18 2012 06:33pm)
Dymitar Berbatow za pośrednictwem Facebooka:

    Enjoying the good weather in Manchester, and waiting for my agent to call me:)))..What has to happen, will happen:))..

:(


strasznie duszno dzisiaj :(
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 18 2012 11:48am
ale brama dęba ba
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 11:49am
Quote (Cannabisek @ Aug 18 2012 06:33pm)
Dymitar Berbatow za pośrednictwem Facebooka:

    Enjoying the good weather in Manchester, and waiting for my agent to call me:)))..What has to happen, will happen:))..

:(
Czemu nikt z Serie A nie chce go kupic, on by tam pasowal perfekcyjnie.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 18 2012 12:38pm
Quote (imnoise @ 18 Aug 2012 18:48)
ale brama dęba ba


wiljasz boljasz przegrau :o
Go Back To Polska Topic List
Prev1259926002601260226035001Next
Closed New Topic New Poll