Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 15:44)
Strzelajac cudownego gola i bedac jednym z najlepszych zawodnikow Holandii.
Za to "najlepsi" lol ligi nie pokazali nic - Benzeme anonimowy przez 90 minut kazdego z 4 meczy Francji, Villa nawet nie pojechal, a drewno typu Llorente czy Negrado gralo ogony.
no tak bo zdobycie przez nich mistrzostwa Europy to żadne osiągnięcie

Quote (TNA @ 18 Aug 2012 16:23)
nie jest źle, ale jednak wolałem Martineza, prezentacja w poniedziałek przed Gamperem
Kolejorz już 3-0
This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 18 2012 11:04am