d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev12526272829598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Aug 13 2013 01:29am
bede grac w te gre
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 13 2013 01:43am
Dobra, robie snajpera.

Jak sadzicie, w jaki sposob najszybciej sie wylevelować?

bo nie wiem czy craftowac czy moze robic questy

This post was edited by ripp1337 on Aug 13 2013 01:45am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 01:50am
Quote (ripp1337 @ Aug 13 2013 09:43am)
Dobra, robie snajpera.

Jak sadzicie, w jaki sposob najszybciej sie wylevelować?

bo nie wiem czy craftowac czy moze robic questy


ja robie questy atm i zbieram zlom, jak wbije 4 to ide na pustynie bic gekony
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 13 2013 01:53am
Quote (Lander @ Aug 13 2013 09:50am)
ja robie questy atm i zbieram zlom, jak wbije 4 to ide na pustynie bic gekony


zawsze jakis plan. oplaca sie zbieranie skor?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 01:56am
Quote (ripp1337 @ Aug 13 2013 09:53am)
zawsze jakis plan. oplaca sie zbieranie skor?


no sporo szmalu z nich jest i za gekony sporo expa, chodz do boneyardu to sobie przerzuce bron i amunicje :<
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 13 2013 01:59am
btw. jakie questy dobre znasz? warto by zamiescic.


Ja znam chyba tylko 3 sensowne:
1. W Hub ziomek z iguanami daje ci paczke dla szeryfa, dajesz mu ja i wracasz po nagrode.
2. W Junk Town Mike (który siedzi u Guismo) prosi cie, zebys zagadal z dupeczka z elektrowni (prawy dolny rog), ktora odmawia.
3. W Junk Town wlascicielka hotelu prosi, zebys zapytal dziadka, kiedy naprawi lodowke, dziadek jest w budce przy 'zagrodzie' z beczkami na polnocy
Razem to jakies 2.5k expa + 200 kapsli


Juz ide do Boneyard
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 02:02am
Quote (ripp1337 @ Aug 13 2013 09:59am)
btw. jakie questy dobre znasz? warto by zamiescic.


Ja znam chyba tylko 3 sensowne:
1. W Hub ziomek z iguanami daje ci paczke dla szeryfa, dajesz mu ja i wracasz po nagrode.
2. W Junk Town Mike (który siedzi u Guismo) prosi cie, zebys zagadal z dupeczka z elektrowni (prawy dolny rog), ktora odmawia.
3. W Junk Town wlascicielka hotelu prosi, zebys zapytal dziadka, kiedy naprawi lodowke, dziadek jest w budce przy 'zagrodzie' z beczkami na polnocy
Razem to jakies 2.5k expa + 200 kapsli


Juz ide do Boneyard


pete który daje expa za 5 sztuk zlomu 750xp 100 kapsli
barman prosi zebys namowil dziwke z hotelu zeby przyszla do niego pracowac jako kelnerka
da dupeczka z elektrowni prosi zebys zaniozl barmanowi nagranie
4 level np wbilem tam

/e no gdzie uciekles xd

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 02:06am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 02:21am
Z pistoletem 10 mm nie da sie bic braminow :<
Ubilem kojoty i kretoszczury. Gekony tez sa takie slabe? Wole zapytac o potencjalne ofiary niz potem umrzyc w czasie polowania [i tak kurwa ghoule z shotgunumi mnie zabily :cry:]
e/ skad brac mineralsy i tanned brahmin skins? Tylko npc czy da sie to zdobyc?

This post was edited by Atanok on Aug 13 2013 02:22am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 02:28am
Kurde chcialem robic EW snajpera, wbilem lvl 7 i co sie okazalo, kurwa perki mam inaczej niz w buildzie, aka po prostu nie ma takich jakie mialy byc, musze znowu cos nowego wykminic

Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 09:21)
Z pistoletem 10 mm nie da sie bic braminow :<
Ubilem kojoty i kretoszczury. Gekony tez sa takie slabe? Wole zapytac o potencjalne ofiary niz potem umrzyc w czasie polowania [i tak kurwa ghoule z shotgunumi mnie zabily :cry:]
e/ skad brac mineralsy i tanned brahmin skins? Tylko npc czy da sie to zdobyc?


z turboplazma i mkii nie da sie bic brahminow bo i tak wpadnie jakas kurwa i cie na hita zdejmie

mineraly mozna kopac z mineral ore, iron mozna kopac z iron ore uzywa sie do tego pickaxe i szuka raczej w górzystych terenach

drzewa ciachamy axem, wystepuja praktycznie wszedzie

skory z zabitych krów

Quote (Lander @ 13 Aug 2013 09:02)
pete który daje expa za 5 sztuk zlomu 750xp 100 kapsli
barman prosi zebys namowil dziwke z hotelu zeby przyszla do niego pracowac jako kelnerka
da dupeczka z elektrowni prosi zebys zaniozl barmanowi nagranie
4 level np wbilem tam

/e no gdzie uciekles xd


doktor w junk bierze 5 ogonow skorpiona za 900 albo 750 expa

mary ann w junktown za 5 microcircuits 900 expa

pete za 5 junk 750 expa

te 3 sa powtarzalne

w junk dalej wlasciciel kasyna chce zebysmy sie dowiedzieli od mary ann czy jest z kims w zwiazku - jednorazowo 400 xp

This post was edited by iRetwe on Aug 13 2013 02:32am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 13 2013 02:32am
Ściągnę tę grę :drool:
wygląda apetycznie.
Go Back To Polska Topic List
Prev12526272829598Next
Add Reply New Topic New Poll