d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1252627282940Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 1 2013 01:41pm
ee co jest dostalem dc jakis shard offline i nie widze herosa

aaaa dragon offline :D

This post was edited by rexxer on May 1 2013 01:41pm
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 1 2013 03:43pm
cos nie moge sie zalogowac, błedne haslo ciagle. wtf? :<
/e nie mozna przywrócic ani zarejestrowac nowego konta ;<

This post was edited by kacperq on May 1 2013 03:44pm
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 1 2013 03:46pm
Quote (kacperq @ 1 May 2013 22:43)
cos nie moge sie zalogowac, błedne haslo ciagle. wtf? :<
/e nie mozna przywrócic ani zarejestrowac nowego konta ;<


masz konto na perfect world?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 1 2013 03:52pm
Quote (OneMoreRep @ May 1 2013 09:46pm)
masz konto na perfect world?


http://www.neverwinter-online.com
tu mam konto, ale nie moge sie zalogowac
na stronie pefrect world nie dziala link do rejestracji
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 1 2013 03:57pm
Quote (kacperq @ May 1 2013 11:52pm)
http://www.neverwinter-online.com/
tu mam konto, ale nie moge sie zalogowac
na stronie pefrect world nie dziala link do rejestracji


imo musisz miec na playneverwinter.com
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 1 2013 03:58pm
Quote (AsaroV @ May 1 2013 09:57pm)
imo musisz miec na playneverwinter.com


tyle ze tam rejestracja padła, nosz kurwa mac :<
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 1 2013 04:03pm
JAKA PROFESKE NA MAGA POLECACIE

ten wasz kanal dupa nikt sie nie odzywa :(

This post was edited by rexxer on May 1 2013 04:06pm
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 1 2013 04:28pm
udało mi sie zarejestrowac na perfect world ale nadal nie moge sie zalogowac.........................
/e yeah, wreszcie kurwa ruszylo i sie cos paczuje jeszcze

This post was edited by kacperq on May 1 2013 04:31pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 04:35pm
Quote (rexxer @ 1 May 2013 23:03)
JAKA PROFESKE NA MAGA POLECACIE

ten wasz kanal dupa nikt sie nie odzywa :(


bo komu sie chce pisac
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
May 1 2013 08:24pm
spoko giera i grywalna, ale spodziewałem się czegoś w lepszej szacie graficznej :s
Go Back To Polska Topic List
Prev1252627282940Next
Closed New Topic New Poll