Quote (LightMaFire @ Nov 14 2011 06:54pm)
Ja tylko mowie co sie przy rekrutacji do topowych gildii robi.
Kupilem sobie Tier1 PvP caly set, wsadzilem do banku i zebram na tier 1 PvE, swoja droga jest brzydki, dopiero tier 2 PvE u meta wyglada dobrze :). Ale za to t2 pve meta jest najladniejszy z wszystkich imo.
derp, ja mam 30 ale jakos nie chcialo mi sie jeszcze robic questow w watch tower.
Anyways te tiery sa u tych kolesi gdzie zdobywasz reputacje czy jak?