d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1252627282977Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:23pm
Quote (LightMaFire @ Nov 14 2011 06:54pm)
Ja tylko mowie co sie przy rekrutacji do topowych gildii robi.
Kupilem sobie Tier1 PvP caly set, wsadzilem do banku i zebram na tier 1 PvE, swoja droga jest brzydki, dopiero tier 2 PvE u meta wyglada dobrze :). Ale za to t2 pve meta jest najladniejszy z wszystkich imo.


derp, ja mam 30 ale jakos nie chcialo mi sie jeszcze robic questow w watch tower.
Anyways te tiery sa u tych kolesi gdzie zdobywasz reputacje czy jak?
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 15 2011 03:37am
czemu jak probuje sie zalgowac na postac to caly czas jest ten ekranik z wonder woomen badz innym bohaterem i nie loguje sie do swiata, jak minimalizuje to pojawia sie jakis crash, natomiast jak tworze nowa postac to moge sie zalogowac, o co chodzi?
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 15 2011 03:44am
Quote (Mantoo @ Nov 14 2011 04:41pm)
10lvl, jak sie pisze na czacie bo wydaje mi sie ze nikt mnie nie slyszy ^_^


/shout <xxx>

Quote (Mantoo @ Nov 15 2011 09:37am)
czemu jak probuje sie zalgowac na postac to caly czas jest ten ekranik z wonder woomen badz innym bohaterem i nie loguje sie do swiata, jak minimalizuje to pojawia sie jakis crash, natomiast jak tworze nowa postac to moge sie zalogowac, o co chodzi?


w koncu ci wejdzie : )
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 03:52am
Quote (Pietrzus @ Nov 15 2011 10:44am)
/shout <xxx>



w koncu ci wejdzie : )


jakis raid robimy?
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 15 2011 04:10am
Quote (Pietrzus @ Nov 15 2011 10:44am)
/shout <xxx>



w koncu ci wejdzie : )


kurde no jedna postac mi wchodzi a druga nie, co jest :(
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Nov 15 2011 04:11am
dziś może w to zagram :(
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 04:28am
Quote (Mantoo @ Nov 15 2011 11:10am)
kurde no jedna postac mi wchodzi a druga nie, co jest :(


nie wiem :/ ja np nie moge minimalizowac bo sie crashuje :/
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 15 2011 04:31am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 11:28am)
nie wiem :/ ja np nie moge minimalizowac bo sie crashuje :/


mam wlaczac i wylaczac czy czekac az wejdzie?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 04:43am
Kurwa, ja mam teraz napisane, ze world down i nei moge sie zalogowac, a kumpel moze.

Poza tym mialem 30 lvl, a wchodze i niby 27 lvl, world down.
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 15 2011 04:45am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 11:43am)
Kurwa, ja mam teraz napisane, ze world down i nei moge sie zalogowac, a kumpel moze.

Poza tym mialem 30 lvl, a wchodze i niby 27 lvl, world down.


bedziesz mial 30 tez tak mialem, z tym ze nie 30 hehe, moze po wznowieniu serva uda mi sie zalogowac bo wkurwia mnie to powoli -_-
Go Back To Polska Topic List
Prev1252627282977Next
Add Reply New Topic New Poll