d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev12526272829672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 23 2011 02:57pm
Quote (l1pa @ Nov 23 2011 09:52pm)
poszło do mnie :]]]]]]


dostaje sie extra 2x key i jeden dla siebie
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 26 2011 05:59am
http://i39.tinypic.com/123nr55.jpg

pierwsza dota huskiem sobie grałem :DD
Member
Posts: 2,696
Joined: Feb 21 2009
Gold: 7,623.25
Nov 26 2011 06:00am
wnosze o keya dla mnie.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 26 2011 06:03am
nie wiem kiedy wyjde
ale sprzedam brata zeby była kasa na keya ;D
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 26 2011 06:26am
hehehe a ja mam klucz
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 27 2011 05:28am
sa gracze teraz onliine ?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 27 2011 05:48am
Ktos podzieli sie kluczem na 1 dzien?:D
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 27 2011 05:50am
Quote (kefir @ Nov 27 2011 12:48pm)
Ktos podzieli sie kluczem na 1 dzien?:D


klucz jest dopisany do konta steam...
ja dodałem do kolegi konta żeby nie musiał wysyłać keye potwierdzających ze swojego komu innnemu :D
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 27 2011 06:38am
Quote (l1pa @ Nov 27 2011 01:50pm)
klucz jest dopisany do konta steam...
ja dodałem do kolegi konta żeby nie musiał wysyłać keye potwierdzających ze swojego komu innnemu :D


a bylo trzeba sie gdzies zglaszac czy losowo wybrali?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 27 2011 06:38am
Quote (luksus @ Nov 27 2011 01:38pm)
a bylo trzeba sie gdzies zglaszac czy losowo wybrali?


na steamie ankiete wypełniasz :DD i potem na Email wysłali ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev12526272829672Next
Add Reply New Topic New Poll