d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1252627282983Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jul 24 2011 06:15am
Quote (HillOvCypress @ 24 Jul 2011 14:14)
wczoraj na imprezie mialem okazje wyruchac 20 letnia pieniezna dupe, ale zjebalem. teraz juz raczej nie wyrucham bo ma chlopaka, w kazdym razie lansuje sie tym ze bylem na domowce gdzie byly dziewczyny B)


i jak piles z nimi to jadles na zagryche kurczaka z ryzem co miales wziasc ze soba ?
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 24 2011 06:21am
Quote (luksus @ Jul 24 2011 12:52pm)
artysta?

artysta
1. «osoba uprawiająca jakąś dziedzinę sztuki»
2. «osoba odznaczająca się mistrzostwem w jakiejś dziedzinie»

bednarek nie jest artystą


Sądziłem, że Bednarek odznacza się mistrzostem w śpiewaniu reggae, ale jeżeli Ty piszesz inaczej to najwidoczniej się myliłem.
Member
Posts: 2,756
Joined: Jul 9 2009
Gold: 1,390.00
Jul 24 2011 06:21am
Skarpety firmy Sport
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jul 24 2011 06:22am
Quote (Mentalista @ Jul 24 2011 01:14pm)
Pewnie był pedałem, słyszałem, że tylko pedały używają Iguwien


wczoraj na 18 byl wlasnie koles ktory mial zegarek w stylu iphone czyli normalnie odtwarzacz i jakies inne duperele
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jul 24 2011 06:23am
Quote (kubaba5 @ Jul 24 2011 02:22pm)
wczoraj na 18 byl wlasnie koles ktory mial zegarek w stylu iphone czyli normalnie odtwarzacz i jakies inne duperele


Niech zgadnę, ślinił się do Ciebie :cry:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 24 2011 06:24am
Quote (elkabel @ Jul 24 2011 12:15pm)
i jak piles z nimi to jadles na zagryche kurczaka z ryzem co miales wziasc ze soba ?


pilem browary, a ze soba wzialem 250gr poledwiczek i 2 worki ryzu, troche odstapilem kumplowi. ps to prawda
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jul 24 2011 06:24am
Quote (Mentalista @ Jul 24 2011 01:23pm)
Niech zgadnę, ślinił się do Ciebie :cry:


na szczescie nie ale byl calkiem spoko i walil wude bez popity

This post was edited by kubaba5 on Jul 24 2011 06:24am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jul 24 2011 06:25am
Quote (kubaba5 @ Jul 24 2011 02:24pm)
na szczescie nie ale byl calkiem spoko i walil wude bez popity


pewnie i tak pedał, tylko dobrze zamaskowany :ph34r:
Member
Posts: 21,609
Joined: Feb 1 2010
Gold: 1,046.78
Jul 24 2011 06:44am
E-lansuje sie nowym sigem :d
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 24 2011 06:59am
wczoraj robilem bramke i wypilem duzo wodki z gwinta bez przepoji

zajebiscie co?

a i jeszcze wygralem 2 harnasie kurwa ja to jestem

This post was edited by Cannabisek on Jul 24 2011 07:00am
Go Back To Polska Topic List
Prev1252627282983Next
Add Reply New Topic New Poll