Quote (Hubas @ Jun 30 2010 08:32pm)
ale dupa ;d ja nie zamierzam mieć nicka jak na jsp odrazu mowie. Niech ten fatality ogarnie ~~
powoli do góry:
2 (Miejsce 80 z 2.945)
Albo odda sojusz komus ogarnietemu...
Quote (Patryk1991 @ Jun 30 2010 08:33pm)
dobra spokojnie zaraz przyjdzie to mu powiemy zeby wszystkim parawa dal
jakie eko macie ?
5/1/0/4
This post was edited by Grigo on Jun 30 2010 12:33pm