Quote (TeoMaster @ Jun 2 2010 06:57pm)
myślę, że z pudzianem byś miał tylko kłopoty
to zdjecia sprzed 2 lat. teraz w skrajnych przypadkach potrafie w ssj2 ewoluowac wiec pudzian raczej latwy by byl.
This post was edited by Sucio91 on Jun 2 2010 12:59pm