Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:44)
Strzelajac cudownego gola i bedac jednym z najlepszych zawodnikow Holandii.
Za to "najlepsi" lol ligi nie pokazali nic - Benzeme anonimowy przez 90 minut kazdego z 4 meczy Francji, Villa nawet nie pojechal, a drewno typu Llorente czy Negrado gralo ogony.
był najlepiej marnującym setki drewnianym napastnikiem, nic wiecej nie pokazal, Villa nie pojechal bo sam tak zadecydowal ze nie jest jeszcze gotowy, zreszta pierwszy raz na boisko wyszedl raptem kilka dni temu na 15min, nie byl przygotowany na taki turniej po kontuzji, Benzema gral dno, zgadza sie
natomiast porownaj kadrowo reprezentacji Hiszpanii i Holandii jesli chodzi o napastnikow w tej drugiej jest ich w sumie dwoch : RvP i KJH ten drugi jest drewnem więć RvP musial grac nie bylo innego wyjscia
w Hiszpanii jest Llorente, Negredo, Torres, Fabregas i akurat nic dziwnego ze dwaj pierwszi przegrali rywalizacje z ostatnia 2, konkurencja byla po prostu zbyt silna, a co do Llorente to ten zawodnik mial pelnic inna role, mial byc planem B i byc wprowadzany jako wysoki napastnik gdy Tiki Taka nie bedzie przynosila odpowiednich rezultatow