d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259825992600260126025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Aug 18 2012 09:44am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:40)
30 mill za drugiego najlepszego w tym momencie napastnika swiata zaraz po Rooney'm to okazja stulecia.


CALE SZCZESCIE ZE NIKT NIE UPRZEDZIL LOLCZESTERU. OKAZJA STULECIA :LOL:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 09:44am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 04:42pm)
udowodnił swoją wartość na Euro
Strzelajac cudownego gola i bedac jednym z najlepszych zawodnikow Holandii.
Za to "najlepsi" lol ligi nie pokazali nic - Benzeme anonimowy przez 90 minut kazdego z 4 meczy Francji, Villa nawet nie pojechal, a drewno typu Llorente czy Negrado gralo ogony.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:50am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:44)
Strzelajac cudownego gola i bedac jednym z najlepszych zawodnikow Holandii.
Za to "najlepsi" lol ligi nie pokazali nic - Benzeme anonimowy przez 90 minut kazdego z 4 meczy Francji, Villa nawet nie pojechal, a drewno typu Llorente czy Negrado gralo ogony.


był najlepiej marnującym setki drewnianym napastnikiem, nic wiecej nie pokazal, Villa nie pojechal bo sam tak zadecydowal ze nie jest jeszcze gotowy, zreszta pierwszy raz na boisko wyszedl raptem kilka dni temu na 15min, nie byl przygotowany na taki turniej po kontuzji, Benzema gral dno, zgadza sie
natomiast porownaj kadrowo reprezentacji Hiszpanii i Holandii jesli chodzi o napastnikow w tej drugiej jest ich w sumie dwoch : RvP i KJH ten drugi jest drewnem więć RvP musial grac nie bylo innego wyjscia
w Hiszpanii jest Llorente, Negredo, Torres, Fabregas i akurat nic dziwnego ze dwaj pierwszi przegrali rywalizacje z ostatnia 2, konkurencja byla po prostu zbyt silna, a co do Llorente to ten zawodnik mial pelnic inna role, mial byc planem B i byc wprowadzany jako wysoki napastnik gdy Tiki Taka nie bedzie przynosila odpowiednich rezultatow
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 09:53am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 04:50pm)
był najlepiej marnującym setki drewnianym napastnikiem, nic wiecej nie pokazal, Villa nie pojechal bo sam tak zadecydowal ze nie jest jeszcze gotowy, zreszta pierwszy raz na boisko wyszedl raptem kilka dni temu na 15min, nie byl przygotowany na taki turniej po kontuzji, Benzema gral dno, zgadza sie
natomiast porownaj kadrowo reprezentacji Hiszpanii i Holandii jesli chodzi o napastnikow w tej drugiej jest ich w sumie dwoch : RvP i KJH ten drugi jest drewnem więć RvP musial grac nie bylo innego wyjscia
w Hiszpanii jest Llorente, Negredo, Torres, Fabregas i akurat nic dziwnego ze dwaj pierwszi przegrali rywalizacje z ostatnia 2, konkurencja byla po prostu zbyt silna, a co do Llorente to ten zawodnik mial pelnic inna role, mial byc planem B i byc wprowadzany jako wysoki napastnik gdy Tiki Taka nie bedzie przynosila odpowiednich rezultatow
Czyli zgadzasz sie ze la lga nie ma napastnikow?
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:55am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:53)
Czyli zgadzasz sie ze la lga nie ma napastnikow?


nie, ma ich wielu, po prostu w reprezentacji Hiszpanii konkurencja jest za duża, Llorente pewnie znalazl by miejsce w kazdej innej reprezentacji co udowodnil min. w meczu z twoim ukochanym Męczesterem
Negredo to dno, nie wiem czemu ten staruch zabral wlasnie jego a nie Soldado
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 18 2012 09:57am
neymar najleprzy na swiecie
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 18 2012 10:02am
Kim wy jestescie zeby pisac "drewno", "dno". Pewnie nawet kopnac pilki nie potraficie i wylewacie zale przed komputerkiem.

Quote (TNA @ Aug 18 2012 03:50pm)
był najlepiej marnującym setki drewnianym napastnikiem, nic wiecej nie pokazal, Villa nie pojechal bo sam tak zadecydowal ze nie jest jeszcze gotowy, zreszta pierwszy raz na boisko wyszedl raptem kilka dni temu na 15min, nie byl przygotowany na taki turniej po kontuzji, Benzema gral dno, zgadza sie
natomiast porownaj kadrowo reprezentacji Hiszpanii i Holandii jesli chodzi o napastnikow w tej drugiej jest ich w sumie dwoch : RvP i KJH ten drugi jest drewnem więć RvP musial grac nie bylo innego wyjscia
w Hiszpanii jest Llorente, Negredo, Torres, Fabregas i akurat nic dziwnego ze dwaj pierwszi przegrali rywalizacje z ostatnia 2, konkurencja byla po prostu zbyt silna, a co do Llorente to ten zawodnik mial pelnic inna role, mial byc planem B i byc wprowadzany jako wysoki napastnik gdy Tiki Taka nie bedzie przynosila odpowiednich rezultatow


http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/155/834/plz-stop-post.jpg
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2012 10:04am
2 red cards , 3 pens , 16 goals , and we are just getting started! The beauty of the ENGLISH PREMIER LEAGUE!

tyle w temacie
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Aug 18 2012 10:05am
Quote (kefir @ 18 Aug 2012 16:02)
Kim wy jestescie zeby pisac "drewno", "dno". Pewnie nawet kopnac pilki nie potraficie i wylewacie zale przed komputerkiem.



http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/155/834/plz-stop-post.jpg
;DDDD Pilka Nozna na jsp powazna sprawa, idz na kebaba.

This post was edited by kaaba on Aug 18 2012 10:06am
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Aug 18 2012 10:16am
Quote (kaaba @ 18 Aug 2012 18:05)
;DDDD Pilka Nozna na jsp powazna sprawa, idz na kebaba.


A TY ZOSTAN NA JSP I BAW SIE DOBRZE
Go Back To Polska Topic List
Prev1259825992600260126025001Next
Closed New Topic New Poll