d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259725982599260026015001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Aug 18 2012 09:24am
Quote (Cannabisek @ 18 Aug 2012 17:22)
drugi karny dla wba haha 2;0

qpr bez komentarza lol


jebać sendziego i całą rodzine jeeeeeeego :(
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 09:26am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 04:22pm)
obok Martineza, Alonso, Busquetsa, Toure, De Rossiego Song jest jednym z najlepszych DP na ten moment
Song to nie jest defensywny pomocnik.
Brakuje mu dyscypliny i pilkarskiej inteligencji zeby nim byc - Arsenal stracil milion goli po kontra atakach dlatego ze Song nie wiadomo gdzie sie podziewal.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 18 2012 09:29am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 03:17pm)
aka Fleczer, Karik, Skols, Kagawa ? nie, dzięki


Song nawet nie stal przy "skolsie".

Quote (TNA @ Aug 18 2012 03:22pm)
obok Martineza, Alonso, Busquetsa, Toure, De Rossiego Song jest jednym z najlepszych DP na ten moment

edit: twoj trolling mozna poznac po tym ze nigdzie nie podalem ceny za jaka barca kupila (?) Songa a ty juz piszesz ze przeplacony, Nigga Please


Napisal TNA- kibic barcelony:D
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:34am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:26)
Song to nie jest defensywny pomocnik.
Brakuje mu dyscypliny i pilkarskiej inteligencji zeby nim byc - Arsenal stracil milion goli po kontra atakach dlatego ze Song nie wiadomo gdzie sie podziewal.


tak to już jest jak najbardziej kreatywnym zawodnikiem środka pola jest defensywny pomocnik i on musi zabrać się za rozgrywanie, w Barcelonie i tak będzie głównie zastępstwem dla Busquetsa, a mając 80% posiadania piłki zespół nie narazi się na wiele kontr

Quote (kefir @ 18 Aug 2012 17:29)
Song nawet nie stal przy "skolsie".



Napisal TNA- kibic barcelony:D


za najlepszych czasów skols był jednym z najlepszych ŚP, teraz jednak nie jest już tak zajebisty.

Napisal TNA- kibic barcelony:D beka opur :DDDDDDDDDDDD

Zsiadłe mleko xDDDDDDDDDDDDDD krence beke jak ty popatsz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jestem tak zabawny jak ty
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 09:35am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 04:22pm)
obok Martineza, Alonso, Busquetsa, Toure, De Rossiego Song jest jednym z najlepszych DP na ten moment

edit: twoj trolling mozna poznac po tym ze nigdzie nie podalem ceny za jaka barca kupila (?) Songa a ty juz piszesz ze przeplacony, Nigga Please
Wiem za ile Arsenal chce go sprzedac i kazdy widzi ze barca przeplaca.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 18 2012 09:36am
3:0, liwerpule do domuf :(
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 18 2012 09:39am
moze teraz tego starego pierdolca wywala ze slaska.


RZIRU JAKI KOSMOS ;DDDDDDDDDD

This post was edited by imnoise on Aug 18 2012 09:41am
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:39am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:35)
Wiem za ile Arsenal chce go sprzedac i kazdy widzi ze barca przeplaca.


przepłacenie to dać 30mln Euro za 29letniego zawodnika któremu za rok kończy się kontrakt
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 09:40am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 04:39pm)
przepłacenie to dać 30mln Euro za 29letniego zawodnika któremu za rok kończy się kontrakt
30 mill za drugiego najlepszego w tym momencie napastnika swiata zaraz po Rooney'm to okazja stulecia.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:42am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:40)
30 mill za drugiego najlepszego w tym momencie napastnika swiata zaraz po Rooney'm to okazja stulecia.


udowodnił swoją wartość na Euro
Go Back To Polska Topic List
Prev1259725982599260026015001Next
Closed New Topic New Poll