Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:19)
Barca jak zwykle przeplaca za byle kogo.
Pewnie skonczy jak Hleb.
obok Martineza, Alonso, Busquetsa, Toure, De Rossiego Song jest jednym z najlepszych DP na ten moment
edit: twoj trolling mozna poznac po tym ze nigdzie nie podalem ceny za jaka barca kupila (?) Songa a ty juz piszesz ze przeplacony, Nigga Please
This post was edited by TNA on Aug 18 2012 09:23am