d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259625972598259926005001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 08:58am
Song nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu Arsenalu. Wiele źródeł informuje że jest już w drodze do Barcelony. Witamy Alex :hail:
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:00am
DUDEK GOL WIDZEW PANY
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 18 2012 09:03am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 02:58pm)
Song nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu Arsenalu. Wiele źródeł informuje że jest już w drodze do Barcelony. Witamy Alex  :hail:


dotykam sie
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 18 2012 09:15am
Quote (TNA @ 18 Aug 2012 14:58)
Song nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu Arsenalu. Wiele źródeł informuje że jest już w drodze do Barcelony. Witamy Alex  :hail:


wolałbym Javiego Martineza :(
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 09:15am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 03:58pm)
Song nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu Arsenalu. Wiele źródeł informuje że jest już w drodze do Barcelony. Witamy Alex  :hail:
Moglbym wymienic 10 lepszych pomocnikow w Premier League niz Song.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:17am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:15)
Moglbym wymienic 10 lepszych pomocnikow w Premier League niz Song.


aka Fleczer, Karik, Skols, Kagawa ? nie, dzięki
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:18am
brawo liverpool ;d szkoda ze wba karnego nie stzrelilo

widzew 2;0
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 09:19am
Quote (TNA @ Aug 18 2012 04:17pm)
aka Fleczer, Karik, Skols, Kagawa ? nie, dzięki
Barca jak zwykle przeplaca za byle kogo.
Pewnie skonczy jak Hleb.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:22am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 17:19)
Barca jak zwykle przeplaca za byle kogo.
Pewnie skonczy jak Hleb.


obok Martineza, Alonso, Busquetsa, Toure, De Rossiego Song jest jednym z najlepszych DP na ten moment

edit: twoj trolling mozna poznac po tym ze nigdzie nie podalem ceny za jaka barca kupila (?) Songa a ty juz piszesz ze przeplacony, Nigga Please

This post was edited by TNA on Aug 18 2012 09:23am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:22am
drugi karny dla wba haha 2;0

qpr bez komentarza lol

This post was edited by Cannabisek on Aug 18 2012 09:22am
Go Back To Polska Topic List
Prev1259625972598259926005001Next
Closed New Topic New Poll