d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259525962597259825995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 18 2012 07:39am
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ Aug 18 2012 01:28pm)
Witam wszystkich. Chce w tym sezonie kibicowac druzynie ktora bedzie wszystko wygrywala. W poprzednim sezonie kibicowalem Arsenalowi i bardzo sie zawiodlem. Komu powinienem kibicowac tak abym mogl tutaj co weekend pisac jaki jestem szczesliwy ze moja ukochana druzyna wygrywa?


nie wazne komu kibicujesz wszystko zalezy od podejscia
wez przyklad z pozera, z zupelnie nie majacej zadnej perspektywy druzyny ( ManU) zrobil niepokonana pelna gwiazd galaktyczna ekipe bo przeciez carrick > xavi itd
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Aug 18 2012 07:42am
Quote (Zix_X @ Aug 18 2012 02:39pm)
nie wazne komu kibicujesz wszystko zalezy od podejscia
wez przyklad z pozera, z zupelnie nie majacej zadnej perspektywy druzyny ( ManU) zrobil niepokonana pelna gwiazd galaktyczna ekipe bo przeciez carrick > xavi itd


Niestety nie mam silnej woli ani nie jestem tez czlowiekiem tak wielkiej wiary jak Pozer.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 18 2012 07:43am
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ Aug 18 2012 01:42pm)
Niestety nie mam silnej woli ani nie jestem tez czlowiekiem tak wielkiej wiary jak Pozer.


proponuje pogon szczecin
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2012 07:51am
qpr ma calkiem niezly sklad w tym sezonie

za 9 min zapinamy pasy!
Member
Posts: 1,586
Joined: Oct 16 2006
Gold: 962.00
Aug 18 2012 07:59am
Quote (Cannabisek @ 18 Aug 2012 14:51)
qpr ma calkiem niezly sklad w tym sezonie

za 9 min zapinamy pasy!


no brakowało mi tego :+O ja zobacze jak zagra arsenal bez arsenalu na napadzie
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 18 2012 08:21am
Quote (imnoise @ Aug 18 2012 02:12pm)
(nie moge edytowac, wiec double)


awangarda na glowie hajty:
http://i.imgur.com/lYaPT.jpg
Hajto to byl epicki gosc jak jeszcze gral :hail:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 18 2012 08:37am
Quote (Pozer @ 18 Aug 2012 16:21)
Hajto to byl epicki gosc jak jeszcze gral :hail:


owszem, ale teraz jest slabym 'ekspertem' eurosportu i jeszcze gorszym trenerem.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2012 08:43am
nolan strzela vaz te asystuje dobrze ze ich wzialem w fpl :rolleyes: a liverpool juz w dupe
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 18 2012 08:49am
jak dobrze teraz posluchac twarowskiego, po tym calym euro z partaczami tvp.
Member
Posts: 1,586
Joined: Oct 16 2006
Gold: 962.00
Aug 18 2012 08:51am
Quote (imnoise @ 18 Aug 2012 15:49)
jak dobrze teraz posluchac twarowskiego, po tym calym euro z partaczami tvp.


potwierdzam, gniecie wszystkich komentarzem. Po 45 minutach stwierdzam, że liverpool dalej jest gównem. A arsenal nie zachwyca, podolski dno, cazorla coś tam się stara
Go Back To Polska Topic List
Prev1259525962597259825995001Next
Closed New Topic New Poll