☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev
1
2594
2595
2596
2597
2598
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 651825
Replies: 50000
Track Topic
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#25951
Aug 17 2012 01:35pm
Olkowski n1 celownik
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#25952
Aug 17 2012 06:53pm
LONDON (AP) -- United States international Clint Dempsey has refused to play for Fulham again and is seeking a transfer to a Champions League team, the Premier League club's coach Martin Jol announced on Friday.
LoQ
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold
:
15,461.01
#25953
Aug 18 2012 12:10am
Macie jakieś dobre forum internetowe o piłce nożnej ? Najlepiej polskie o Barclays PL, w sumie nasza ekstraklasa też może być.
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#25954
Aug 18 2012 02:06am
Quote (LoQ @ Aug 18 2012 06:10am)
Macie jakieś dobre forum internetowe o piłce nożnej ? Najlepiej polskie o Barclays PL, w sumie nasza ekstraklasa też może być.
Ten temat ma najwybitniejszych specjalistow ds. najsilniejszej ligi swiata.
LoQ
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold
:
15,461.01
#25955
Aug 18 2012 02:40am
Quote (CoD_id @ Aug 18 2012 09:06am)
Ten temat ma najwybitniejszych specjalistow ds. najsilniejszej ligi swiata.
zdaje sobie z tego sprawę, ale dla odmiany poczytałbym ludzi, którzy na tym się nie znają.
Cannabisek
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
0.00
#25956
Aug 18 2012 05:53am
co w tym widzewie sie stalo tak patrze kurwa na kadre to polowy zawodnikow nie ma ;d a z 1 gralem w klubie za malolata
TNA
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold
:
0.00
#25957
Aug 18 2012 05:59am
Quote (Cannabisek @ 18 Aug 2012 13:53)
co w tym widzewie sie stalo tak patrze kurwa na kadre to polowy zawodnikow nie ma ;d a z 1 gralem w klubie za malolata
a czego wiecej wymagac od tego nedznego klubu
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25958
Aug 18 2012 06:00am
hahahaahah zobaczcie jaka hajto ma fryzure.
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25959
Aug 18 2012 07:12am
(nie moge edytowac, wiec double)
awangarda na glowie hajty:
Insane_guy_with_the_cheese
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold
:
290.01
Warn: 30%
#25960
Aug 18 2012 07:28am
Witam wszystkich. Chce w tym sezonie kibicowac druzynie ktora bedzie wszystko wygrywala. W poprzednim sezonie kibicowalem Arsenalowi i bardzo sie zawiodlem. Komu powinienem kibicowac tak abym mogl tutaj co weekend pisac jaki jestem szczesliwy ze moja ukochana druzyna wygrywa?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2594
2595
2596
2597
2598
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact