d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259425952596259725985001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 01:35pm
Olkowski n1 celownik -_-
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2012 06:53pm
LONDON (AP) -- United States international Clint Dempsey has refused to play for Fulham again and is seeking a transfer to a Champions League team, the Premier League club's coach Martin Jol announced on Friday.


Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Aug 18 2012 12:10am
Macie jakieś dobre forum internetowe o piłce nożnej ? Najlepiej polskie o Barclays PL, w sumie nasza ekstraklasa też może być.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 18 2012 02:06am
Quote (LoQ @ Aug 18 2012 06:10am)
Macie jakieś dobre forum internetowe o piłce nożnej ? Najlepiej polskie o Barclays PL, w sumie nasza ekstraklasa też może być.


Ten temat ma najwybitniejszych specjalistow ds. najsilniejszej ligi swiata.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Aug 18 2012 02:40am
Quote (CoD_id @ Aug 18 2012 09:06am)
Ten temat ma najwybitniejszych specjalistow ds. najsilniejszej ligi swiata.


zdaje sobie z tego sprawę, ale dla odmiany poczytałbym ludzi, którzy na tym się nie znają.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 18 2012 05:53am
co w tym widzewie sie stalo tak patrze kurwa na kadre to polowy zawodnikow nie ma ;d a z 1 gralem w klubie za malolata :D
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 05:59am
Quote (Cannabisek @ 18 Aug 2012 13:53)
co w tym widzewie sie stalo tak patrze kurwa na kadre to polowy zawodnikow nie ma ;d a z 1 gralem w klubie za malolata :D


a czego wiecej wymagac od tego nedznego klubu
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 18 2012 06:00am
hahahaahah zobaczcie jaka hajto ma fryzure. :lol:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 18 2012 07:12am
(nie moge edytowac, wiec double)


awangarda na glowie hajty:


Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Aug 18 2012 07:28am
Witam wszystkich. Chce w tym sezonie kibicowac druzynie ktora bedzie wszystko wygrywala. W poprzednim sezonie kibicowalem Arsenalowi i bardzo sie zawiodlem. Komu powinienem kibicowac tak abym mogl tutaj co weekend pisac jaki jestem szczesliwy ze moja ukochana druzyna wygrywa?
Go Back To Polska Topic List
Prev1259425952596259725985001Next
Closed New Topic New Poll