d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259325942595259625975001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Aug 17 2012 12:26pm
Quote (cOr @ 17 Aug 2012 19:47)
brawo bracia ze szczecina  B)


this
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 17 2012 12:37pm
Quote (Cannabisek @ Aug 17 2012 03:53pm)
i czekac prawie rok ;d juz bym wolal jebnac 100 na MU z evertonem kurs jest elegancki jak na taki mecz (1.83) i podobno fellaini ma nie grac


jakiego bukmachera polecasz?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 12:40pm
Quote (kefir @ 17 Aug 2012 20:37)
jakiego bukmachera polecasz?


tylko i wylaczniei bet365
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 12:48pm
Quote (Pozer @ Aug 17 2012 05:39pm)
Spoko, ja mam bilety na Paraolympics, poziom sportowy jest podobny.


Rozumiem, ze za udzial dali ci bilety dla family b)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 12:52pm
Quote (CoD_id @ Aug 17 2012 07:48pm)
Rozumiem, ze za udzial dali ci bilety dla family b)
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 12:54pm
Piast prowadzi :~D

Quote (Pozer @ Aug 17 2012 06:52pm)
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!


Oj zabolalo : DDDDD
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 01:03pm
Quote (CoD_id @ Aug 17 2012 07:54pm)
Piast prowadzi :~D



Oj zabolalo : DDDDD
Napisze jeszcze do Rogala na wszelki wypadek.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 17 2012 01:07pm
Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 20:52)
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!


czy bycie niepelnosprawnym to jakas ujma czy obelga?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 01:10pm
Niezle sie oglada ten Piast - KSG. Szkoda troche ze Olkowski ma problem trafic w bramke z 10 m.

Quote (Pozer @ Aug 17 2012 07:03pm)
Napisze jeszcze do Rogala na wszelki wypadek.


Powróć do listy tematów Polska
7 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 1 anonimowych użytkowników ): CoD_id, Pozer, Rogal, Madrista, cOr, zYwi3c

I po co go tu bylo fatygowac? Niezla rzeke musiales wyplakac.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 01:11pm
Quote (imnoise @ Aug 17 2012 08:07pm)
czy bycie niepelnosprawnym to jakas ujma czy obelga?
Nie, ale to brzmi jak atak, a ja walcze o 0% i trusted tag, wiec nie moge kolo takich postow przechodzic obojetnie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1259325942595259625975001Next
Closed New Topic New Poll