Niezle sie oglada ten Piast - KSG. Szkoda troche ze Olkowski ma problem trafic w bramke z 10 m.
Quote (Pozer @ Aug 17 2012 07:03pm)
Napisze jeszcze do Rogala na wszelki wypadek.
Powróć do listy tematów Polska
7 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 1 anonimowych użytkowników ): CoD_id, Pozer,
Rogal, Madrista, cOr, zYwi3c
I po co go tu bylo fatygowac? Niezla rzeke musiales wyplakac.