Quote (Pito @ Aug 17 2012 04:57pm)
Zaczyna się nasza ekstraklasa

Chociaż to kopanie się po czołach i jest beznadziejny poziom ale i tak dla mnie będzie najciekawsza. Ciekawsza niż liga hiszpańska, angielska czy niemiecka. Serio, wolę obejrzeć derby Krakowa/Warszawy/Łodzi niż Real vs Barca czy City vs ManU.
Spoko, ja mam bilety na Paraolympics, poziom sportowy jest podobny.