d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259225932594259525965001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 09:53am
Quote (myr00n @ 17 Aug 2012 17:49)
Nice.
Ja tam postawiłem skromne 10zł po kursie 8.0, że Aguero będzie miał króla strzelców.


i czekac prawie rok ;d juz bym wolal jebnac 100 na MU z evertonem kurs jest elegancki jak na taki mecz (1.83) i podobno fellaini ma nie grac
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2012 09:57am
Zaczyna się nasza ekstraklasa :D Chociaż to kopanie się po czołach i jest beznadziejny poziom ale i tak dla mnie będzie najciekawsza. Ciekawsza niż liga hiszpańska, angielska czy niemiecka. Serio, wolę obejrzeć derby Krakowa/Warszawy/Łodzi niż Real vs Barca czy City vs ManU.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 17 2012 10:03am
Quote (Pito @ 17 Aug 2012 17:57)
Zaczyna się nasza ekstraklasa  :D Chociaż to kopanie się po czołach i jest beznadziejny poziom ale i tak dla mnie będzie najciekawsza. Ciekawsza niż liga hiszpańska, angielska czy niemiecka. Serio, wolę obejrzeć derby Krakowa/Warszawy/Łodzi niż Real vs Barca czy City vs ManU.


jakis nowy koles komentuje na c+
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2012 10:08am
Quote (imnoise @ Aug 17 2012 06:03pm)
jakis nowy koles komentuje na c+



Jednak doping w polskiej lidze niszczy inne ligi.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 17 2012 10:39am
andradina pajeczyne zdjal
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 10:47am
Quote (imnoise @ 17 Aug 2012 18:39)
andradina pajeczyne zdjal


edi?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 11:07am
Quote (Pito @ Aug 17 2012 03:57pm)
Zaczyna się nasza ekstraklasa  :D Chociaż to kopanie się po czołach i jest beznadziejny poziom ale i tak dla mnie będzie najciekawsza. Ciekawsza niż liga hiszpańska, angielska czy niemiecka. Serio, wolę obejrzeć derby Krakowa/Warszawy/Łodzi niż Real vs Barca czy City vs ManU.


No, albo male derby slaska bez publicznosci. Bo znowu jakis pedal sie zesral pod siebie.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 11:39am
Quote (Pito @ Aug 17 2012 04:57pm)
Zaczyna się nasza ekstraklasa  :D Chociaż to kopanie się po czołach i jest beznadziejny poziom ale i tak dla mnie będzie najciekawsza. Ciekawsza niż liga hiszpańska, angielska czy niemiecka. Serio, wolę obejrzeć derby Krakowa/Warszawy/Łodzi niż Real vs Barca czy City vs ManU.
Spoko, ja mam bilety na Paraolympics, poziom sportowy jest podobny.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 17 2012 11:47am
brawo bracia ze szczecina B)
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Aug 17 2012 11:48am
Quote (cOr @ 17 Aug 2012 19:47)
brawo bracia ze szczecina  B)


4:0 :o
Go Back To Polska Topic List
Prev1259225932594259525965001Next
Closed New Topic New Poll