Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 14:19)
Nikt z nich nie bedzie chociaz w 1/4 tak dobry jak Iniesta czy Messi.
nom i pewnie dlatego Ferguson chciał za prawie 30 baniek sprowadzić do siebie młokosa Thiago

pewnie do podawania piłek

Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 14:26)
Za 30 baniek to by ci z barcelony przywiezli go pod same drzwi Old Trafford.
dlatego też Thiago paraduje teraz z czerwoną ceratą po ulicach Manchesteru

tymczasem Ferdinand dostał grzywnę od FA za UWAGA rasizm
kretyn machał łapkami i darł mordę na każdego wyzywając ich od rasistów a tutaj taki kurwa psikus
This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 17 2012 08:30am