d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259125922593259425955001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 08:19am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 17 2012 03:18pm)
Thiago, Montoya, Sergi Roberto, Deulofeu, Rafinha, Dongou, Bartra
Nikt z nich nie bedzie chociaz w 1/4 tak dobry jak Iniesta czy Messi.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 17 2012 08:23am
Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 14:19)
Nikt z nich nie bedzie chociaz w 1/4 tak dobry jak Iniesta czy Messi.


nom i pewnie dlatego Ferguson chciał za prawie 30 baniek sprowadzić do siebie młokosa Thiago :rofl: pewnie do podawania piłek :rofl:

Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 14:26)
Za 30 baniek to by ci z barcelony przywiezli go pod same drzwi Old Trafford.


dlatego też Thiago paraduje teraz z czerwoną ceratą po ulicach Manchesteru :rofl:



tymczasem Ferdinand dostał grzywnę od FA za UWAGA rasizm
kretyn machał łapkami i darł mordę na każdego wyzywając ich od rasistów a tutaj taki kurwa psikus :rofl:

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 17 2012 08:30am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 08:26am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 17 2012 03:23pm)
nom i pewnie dlatego Ferguson chciał za prawie 30 baniek sprowadzić do siebie młokosa Thiago  :rofl: pewnie do podawania piłek  :rofl:
Za 30 baniek to by ci z barcelony przywiezli go pod same drzwi Old Trafford.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 17 2012 08:35am
"Teraz gdy pojawi się Lewandowski to van Persie i Rooney wylądują na ławce, natomiast Welbeck, Hernandez i Berbatow na trybunach. Dobrze że mamy rzetelnych dziennikarzy sportowych (dostosowali się poziomem do naszego sportu, a w szczególności piłki), bo taki pan Borek podniecony mówi o pewnych źródłach i ofercie za Lewandowskiego opiewającej na 30 mln euro, i dodaje że za 40 mln go puszczą."
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 17 2012 08:41am
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2012 02:35pm)
"Teraz gdy pojawi się Lewandowski to van Persie i Rooney wylądują na ławce, natomiast Welbeck, Hernandez i Berbatow na trybunach. Dobrze że mamy rzetelnych dziennikarzy sportowych (dostosowali się poziomem do naszego sportu, a w szczególności piłki), bo taki pan Borek podniecony mówi o pewnych źródłach i ofercie za Lewandowskiego opiewającej na 30 mln euro, i dodaje że za 40 mln go puszczą."


Lewandowski wzgardził manchester i tyle, nikt tam nie chce iść a ci mądrzejsi uciekają do lepszych klubów np. Pogba, nawet że mieli by tam większą szanse na gre :/
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 17 2012 08:58am
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2012 02:35pm)
"Teraz gdy pojawi się Lewandowski to van Persie i Rooney wylądują na ławce, natomiast Welbeck, Hernandez i Berbatow na trybunach. Dobrze że mamy rzetelnych dziennikarzy sportowych (dostosowali się poziomem do naszego sportu, a w szczególności piłki), bo taki pan Borek podniecony mówi o pewnych źródłach i ofercie za Lewandowskiego opiewającej na 30 mln euro, i dodaje że za 40 mln go puszczą."


www.onet.pl
Komentarze
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 09:06am
Quote (playerthree @ 17 Aug 2012 16:41)
Lewandowski wzgardził manchester i tyle, nikt tam nie chce iść a ci mądrzejsi uciekają do lepszych klubów np. Pogba, nawet że mieli by tam większą szanse na gre :/


przestan z lewandowskim :rofl: 30mln to chyba shity anzhi albo inne gowna

a co do mlodych ja bardziej chcialem zeby zatrzymali morrisona niz pogbe ale ojebali go west hamu i teraz zamiast grac w PL zostal wpozyczony do birmingham kara mustafa

e;
20


This post was edited by Cannabisek on Aug 17 2012 09:12am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 17 2012 09:20am
Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 16:19)
Nikt z nich nie bedzie chociaz w 1/4 tak dobry jak Iniesta czy Messi.


Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 09:39am
RvP: “I took the No.20 shirt because I'm here to win the 20th league title for Manchester United.”

:banana:
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 09:49am
Quote (Cannabisek @ 17 Aug 2012 16:39)
RvP: “I took the No.20 shirt because I'm here to win the 20th league title for Manchester United.”

:banana:


Nice.
Ja tam postawiłem skromne 10zł po kursie 8.0, że Aguero będzie miał króla strzelców.
Go Back To Polska Topic List
Prev1259125922593259425955001Next
Closed New Topic New Poll