d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1259025912592259325945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 07:10am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 17 2012 12:54pm)
Villa jest w tym momencie jednym wielki znakiem zapytania, jak się ogarnie i będzie grał przynajmniej tak jak z przed kontuzji to będzie gitara, jak nie to Barcelona będzie miała dość dużą dziurę w ataku niestety


Tez tak uwazam, w przeciwienstwie do TNA. Co do samej dziury w ataku - Del Bosque pokazal, ze mozna wygrywac bez napastnika. Guardioli tez sie to udawalo, z tym "podwieszonym" Messim, wiec strata potencjalu Villi nie bedzie az tak bardzo bolesna. Bardziej upatrywalbym problemuw tym jak poradzi sobie Tito. W koncu byl "tylko" asystentem, a nie kazdy musi byc drugim Guardiola. No i forma Xaviego. Na EURO wypadl srednio, oddychal rekawami. Zobaczymy jak to bedzie wygladac w trakcie sezonu i w Superpucharze.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 07:19am
Quote (CoD_id @ Aug 17 2012 02:10pm)
Tez tak uwazam, w przeciwienstwie do TNA. Co do samej dziury w ataku - Del Bosque pokazal, ze mozna wygrywac bez napastnika. Guardioli tez sie to udawalo, z tym "podwieszonym" Messim, wiec strata potencjalu Villi nie bedzie az tak bardzo bolesna. Bardziej upatrywalbym problemuw  tym jak poradzi sobie Tito. W koncu byl "tylko" asystentem, a nie kazdy musi byc drugim Guardiola. No i forma Xaviego. Na EURO wypadl srednio, oddychal rekawami. Zobaczymy jak to bedzie wygladac w trakcie sezonu i w Superpucharze.
Moja opinia na ten temat, a nie lubie pisac o barcelonie i rzadko to robie, to ze ten klub jest juz skonczony.
Nie maja trenera, bo Villanove trudno nazwac trenerem, Villa juz nigdy nie wroci do siebie, nie ma takze zadnych mlodych i zdolnych graczy - Tello chca sie za wszelka cene pozbyc, tak samo Cuenca, a obrona jak byla dziurawa tak nadal jest.
Real bedzie teraz dominowal w lol lidze przez lata dopoki Jose nie odejdzie zajac miejsca Sir Alexa.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 17 2012 07:29am
Quote (Pozer @ Aug 17 2012 01:19pm)
Moja opinia na ten temat, a nie lubie pisac o barcelonie i rzadko to robie, to ze ten klub jest juz skonczony.
Nie maja trenera, bo Villanove trudno nazwac trenerem, Villa juz nigdy nie wroci do siebie, nie ma takze zadnych mlodych i zdolnych graczy - Tello chca sie za wszelka cene pozbyc, tak samo Cuenca, a obrona jak byla dziurawa tak nadal jest.
Real bedzie teraz dominowal w lol lidze przez lata dopoki Jose nie odejdzie zajac miejsca Sir Alexa.


XD
JAPIERDOLE
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 07:39am
Quote (Pozer @ Aug 17 2012 01:19pm)
Moja opinia na ten temat, a nie lubie pisac o barcelonie i rzadko to robie, to ze ten klub jest juz skonczony.
Nie maja trenera, bo Villanove trudno nazwac trenerem, Villa juz nigdy nie wroci do siebie, nie ma takze zadnych mlodych i zdolnych graczy - Tello chca sie za wszelka cene pozbyc, tak samo Cuenca, a obrona jak byla dziurawa tak nadal jest.
Real bedzie teraz dominowal w lol lidze przez lata dopoki Jose nie odejdzie zajac miejsca Sir Alexa.


Nie zapominaj, ze 3 lata temu Guardiole trudno bylo nazwac trenerem. Jak sie skonczylo - wiedza wszyscy.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 07:52am
Quote (CoD_id @ 17 Aug 2012 15:39)
Nie zapominaj, ze 3 lata temu Guardiole trudno bylo nazwac trenerem. Jak sie skonczylo - wiedza wszyscy.


nie zapomnij o tym ze kiedys franek smuda czynil cuda a jak sie skonczylo to wszyscy wiedza!!! :blush:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 08:07am
Quote (CoD_id @ Aug 17 2012 02:39pm)
Nie zapominaj, ze 3 lata temu Guardiole trudno bylo nazwac trenerem. Jak sie skonczylo - wiedza wszyscy.
Guardiola to byl ktos, a ten Villanova nie wiadomo skad sie wzial.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 17 2012 08:07am
dzisiaj 1 kolejka lolklasy.
dyskusja


Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 15:19)
Moja opinia na ten temat, a nie lubie pisac o barcelonie i rzadko to robie, to ze ten klub jest juz skonczony.
Nie maja trenera, bo Villanove trudno nazwac trenerem, Villa juz nigdy nie wroci do siebie, nie ma takze zadnych mlodych i zdolnych graczy - Tello chca sie za wszelka cene pozbyc, tak samo Cuenca, a obrona jak byla dziurawa tak nadal jest.
Real bedzie teraz dominowal w lol lidze przez lata dopoki Jose nie odejdzie zajac miejsca Sir Alexa.


raczej stary pryk ferguson nie bedzie mial pomyslu na pokonanie milion razy mocniejszego city.

This post was edited by imnoise on Aug 17 2012 08:09am
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 17 2012 08:09am
Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 13:19)
Moja opinia na ten temat, a nie lubie pisac o barcelonie i rzadko to robie, to ze ten klub jest juz skonczony.
Nie maja trenera, bo Villanove trudno nazwac trenerem, Villa juz nigdy nie wroci do siebie, nie ma takze zadnych mlodych i zdolnych graczy - Tello chca sie za wszelka cene pozbyc, tak samo Cuenca, a obrona jak byla dziurawa tak nadal jest.
Real bedzie teraz dominowal w lol lidze przez lata dopoki Jose nie odejdzie zajac miejsca Sir Alexa.


to mnie najbardziej rozbawiło :rofl:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 08:14am
Quote (imnoise @ Aug 17 2012 03:07pm)
dzisiaj 1 kolejka lolklasy.
dyskusja




raczej stary pryk ferguson nie bedzie mial pomyslu na pokonanie milion razy mocniejszego city.
Widziales ta tabelke z kontuzjami, City nigdy wiecej nie bedzie mialo tyle szczescia ani United pecha.
Chelsea nie ma szans, bo RDM to nie jest trener ktory moze poprowadzic zespol do zwyciestwa w lidze - Premier League jest wygrac trudniej niz CL.

Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 17 2012 03:09pm)
to mnie najbardziej rozbawiło  :rofl:
Czekam na nazwiska.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 17 2012 08:18am
Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 14:14)
Czekam na nazwiska.


Thiago, Montoya, Sergi Roberto, Deulofeu, Rafinha, Dongou, Bartra

nie mówiąc już o tym że taki Messi, Busquets, Fabregas, Alba, Pique czy Affellay nie przekroczyli jeszcze 25 lat :D

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 17 2012 08:20am
Go Back To Polska Topic List
Prev1259025912592259325945001Next
Closed New Topic New Poll