Quote (CoD_id @ Aug 17 2012 02:10pm)
Tez tak uwazam, w przeciwienstwie do TNA. Co do samej dziury w ataku - Del Bosque pokazal, ze mozna wygrywac bez napastnika. Guardioli tez sie to udawalo, z tym "podwieszonym" Messim, wiec strata potencjalu Villi nie bedzie az tak bardzo bolesna. Bardziej upatrywalbym problemuw tym jak poradzi sobie Tito. W koncu byl "tylko" asystentem, a nie kazdy musi byc drugim Guardiola. No i forma Xaviego. Na EURO wypadl srednio, oddychal rekawami. Zobaczymy jak to bedzie wygladac w trakcie sezonu i w Superpucharze.
Moja opinia na ten temat, a nie lubie pisac o barcelonie i rzadko to robie, to ze ten klub jest juz skonczony.
Nie maja trenera, bo Villanove trudno nazwac trenerem, Villa juz nigdy nie wroci do siebie, nie ma takze zadnych mlodych i zdolnych graczy - Tello chca sie za wszelka cene pozbyc, tak samo Cuenca, a obrona jak byla dziurawa tak nadal jest.
Real bedzie teraz dominowal w lol lidze przez lata dopoki Jose nie odejdzie zajac miejsca Sir Alexa.