d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1258925902591259225935001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 05:20am
Quote (arabb @ 17 Aug 2012 13:17)
czemu taki


http://www.metacafe.com/watch/7113066/manchester_united_8_2_arsenal_28_8_2011/

chyba by go zajebali jakby taki nr mial ;d

This post was edited by Cannabisek on Aug 17 2012 05:21am
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 17 2012 05:23am
mam nadzieje ze bojuwkarze arsenalu zabijo vp
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 05:48am


dawac poniedzialek :drool:

e;
gra ktos w fpl?

This post was edited by Cannabisek on Aug 17 2012 05:52am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 06:01am
Quote (TNA @ Aug 17 2012 09:16am)
nie zapominaj że Villa to najlepszy strzelec reprezentacji która przez ostatnie 6 lat wygrywa wszystko co chce jak chce (turniej w RPA wygrał praktycznie on sam z pomocą Ikera)
natomiast Messi to najlepszy piłkarz który kiedykolwiek biegał po boiskach więc Nigga Please



szkoda mi tuszu na twój trolling więc przemilcze


Nie zapominaj, ze Villa przez prawie rok nie gral w pilke, a nie ma juz 20 lat. Reprezentacja, reprezentacja, ale teraz swietnie poradzili sobie bez niego. Na chwile obecna nie ma skuteczniejszego trio niz CR + Benzema + Higuain i mowia o tym liczby. Moze zmieni sie to w trakcie sezonu, moze jednak nie. Prawda jest taka ze powtorze jeszcze raz - najlepszy atak wystepuje obecnie w Madrycie. Sezon to zweryfikuje i byc moze beda musieli ustapic trio z Barcy. Inna sprawa - ciekawe czy Villa nie bedzie grzal lawy. W koncu Cesc, Messi, Alexis radzili sobie bardzo dobrze...
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 06:17am
Quote (Cannabisek @ 17 Aug 2012 12:48)
http://i47.tinypic.com/a9pkr4.jpg

dawac poniedzialek :drool:

e;
gra ktos w fpl?


Owszem gram


Quote (Cannabisek @ 17 Aug 2012 13:19)
jest jakas liga jsp czy cos jak w tamtym roku bo ja tylko z prywatnych jestem na mufc i devilpage :<

btw. ferdinand dostal kare 45k funtow za wpis na twitterze ;p


ogarnij pm :d

This post was edited by myr00n on Aug 17 2012 06:22am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 06:19am
Quote (myr00n @ 17 Aug 2012 14:17)
Owszem gram


jest jakas liga jsp czy cos jak w tamtym roku bo ja tylko z prywatnych jestem na mufc i devilpage :<

btw. ferdinand dostal kare 45k funtow za wpis na twitterze ;p
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 17 2012 06:21am
Quote (Cannabisek @ 17 Aug 2012 14:19)
jest jakas liga jsp czy cos jak w tamtym roku bo ja tylko z prywatnych jestem na mufc i devilpage :<

btw. ferdinand dostal kare 45k funtow za wpis na twitterze ;p


umrze z glodu teraz
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 06:24am
Quote (Cannabisek @ Aug 17 2012 12:48pm)
http://i47.tinypic.com/a9pkr4.jpg

dawac poniedzialek :drool:

e;
gra ktos w fpl?
Owsze.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64162281&f=205
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 06:30am
Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 14:24)


dzieki

ja mam taki sklad aktualnie moze cos zmienie ale nie wiem:


na pewnie daje komus z czelsi kapitana bo w 1 kolejce fpl czelsi gra 2 mecze ;p
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 17 2012 06:54am
Quote (CoD_id @ 17 Aug 2012 12:01)
Nie zapominaj, ze Villa przez prawie rok nie gral w pilke, a nie ma juz 20 lat. Reprezentacja, reprezentacja, ale teraz swietnie poradzili sobie bez niego. Na chwile obecna nie ma skuteczniejszego trio niz CR + Benzema + Higuain i mowia o tym liczby. Moze zmieni sie to w trakcie sezonu, moze jednak nie. Prawda jest taka ze powtorze jeszcze raz - najlepszy atak wystepuje obecnie w Madrycie. Sezon to zweryfikuje i byc moze beda musieli ustapic trio z Barcy. Inna sprawa - ciekawe czy Villa nie bedzie grzal lawy. W koncu Cesc, Messi, Alexis radzili sobie bardzo dobrze...


Villa jest w tym momencie jednym wielki znakiem zapytania, jak się ogarnie i będzie grał przynajmniej tak jak z przed kontuzji to będzie gitara, jak nie to Barcelona będzie miała dość dużą dziurę w ataku niestety
Go Back To Polska Topic List
Prev1258925902591259225935001Next
Closed New Topic New Poll