Quote (CoD_id @ 17 Aug 2012 12:01)
Nie zapominaj, ze Villa przez prawie rok nie gral w pilke, a nie ma juz 20 lat. Reprezentacja, reprezentacja, ale teraz swietnie poradzili sobie bez niego. Na chwile obecna nie ma skuteczniejszego trio niz CR + Benzema + Higuain i mowia o tym liczby. Moze zmieni sie to w trakcie sezonu, moze jednak nie. Prawda jest taka ze powtorze jeszcze raz - najlepszy atak wystepuje obecnie w Madrycie. Sezon to zweryfikuje i byc moze beda musieli ustapic trio z Barcy. Inna sprawa - ciekawe czy Villa nie bedzie grzal lawy. W koncu Cesc, Messi, Alexis radzili sobie bardzo dobrze...
Villa jest w tym momencie jednym wielki znakiem zapytania, jak się ogarnie i będzie grał przynajmniej tak jak z przed kontuzji to będzie gitara, jak nie to Barcelona będzie miała dość dużą dziurę w ataku niestety