super :thumbsup: tylko teraz uważaj na to wifi itp. co tam słychać jak pogoda? ja od 3 rano napierdalam aż do teraz w wowa tak się wciągnąłem jak za dzieciaka ^_^
Fajnie, że sobie taką grę znalazłeś, która Ci trochę czasu zajmuje

gorąco jest, wcześniej bez koszulki chodziłem, byłem nawet tak pod sklepem

z kawą w jednej ręce i petem w drugiej. Wyskoczyłem tylko na chwilę po siano od ziomka.