d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1258825892590259125925001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold: 1,211.75
Aug 16 2012 05:31pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 17 2012 01:31am)
beka :D

Barcelona signed Cesc Fabregas on August 15, 2011. RvP leaves Arsenal on August 15, 2012!


obsralem gacie ze smiechu
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 16 2012 05:37pm
Quote (nakurwiator @ Aug 16 2012 11:31pm)
obsralem gacie ze smiechu


Jak zwykle twoje posty wnosza wiele do tematu. Tak trzymaj.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 17 2012 02:09am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 16 2012 11:25pm)
i co z tego? Lewadowski też strzelał...



możliwe, nie będę się spierał, w każdym razie jest kilka lepszych "duetów" w tym momencie niż ten o którym Pozer pisze (zwłaszcza że ten duet nie zagrał ze sobą jeszcze nawet sekundy)


No Persie strzelil cala jedna bramke, marnujac z 5-6 setek. Faktycznie zajebisty napadzior.

Quote (Pozer @ Aug 16 2012 11:05pm)
Nawet te drewno Higuain jest lepszy niz Benzema - trudno go w ogole nazwac napastnikiem jak w 4 meczach na Euro nie oddal zadnego strzalu na bramke.
Podczas gdy Rooney i Van Persie strzelali gole.


Przypominam, ze drewno Higuain wraz z CR i Benzema przekroczyli w zeszlym sezoni granice 100 bramek we wszystkiuch rozgrywkach. Handluj z tym.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 17 2012 02:35am
Quote (TNA @ 16 Aug 2012 23:44)
Messi + Villa > Aguero + Tevez > Cristiano + Benzema > Roo + RvP 
słaby trollu B)


najlepiej takie wnioski wyciagnac po wiekszym fragmencie sezonu.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2012 03:16am
Quote (Rave_PL @ 17 Aug 2012 00:33)
Obecnie to raczej CR + Benzema > reszta ktora wymieniles. Szczegolnie Villa, ktory nie gral prawie caly rok.


nie zapominaj że Villa to najlepszy strzelec reprezentacji która przez ostatnie 6 lat wygrywa wszystko co chce jak chce (turniej w RPA wygrał praktycznie on sam z pomocą Ikera)
natomiast Messi to najlepszy piłkarz który kiedykolwiek biegał po boiskach więc Nigga Please

Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 00:35)
Rooney i Ronaldo to i tak najlepszy duet w historii pilki noznej.
Tylko Rooney i RVP moze to przebic.


szkoda mi tuszu na twój trolling więc przemilcze

This post was edited by TNA on Aug 17 2012 03:17am
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 17 2012 03:55am
dudka w levante xd xd xd xd
oby
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 03:58am
a MU ma jeszcze godzine zeby zglosic rvp jak ma zagrac w poniedzialek ;d
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 17 2012 04:53am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 17 2012 04:53am
Quote (Pozer @ 17 Aug 2012 12:53)
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/418395_10151032129882746_1548920071_n.jpg


ciekawe jaki nr bedzie mial bo tu ma bluze treningowa

niech sobie wezmie 82 :D
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Aug 17 2012 05:17am
Quote (Cannabisek @ Aug 17 2012 11:53am)
ciekawe jaki nr bedzie mial bo tu ma bluze treningowa

niech sobie wezmie 82 :D


czemu taki
Go Back To Polska Topic List
Prev1258825892590259125925001Next
Closed New Topic New Poll