Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 16 2012 11:25pm)
i co z tego? Lewadowski też strzelał...
możliwe, nie będę się spierał, w każdym razie jest kilka lepszych "duetów" w tym momencie niż ten o którym Pozer pisze (zwłaszcza że ten duet nie zagrał ze sobą jeszcze nawet sekundy)
No Persie strzelil cala jedna bramke, marnujac z 5-6 setek. Faktycznie zajebisty napadzior.
Quote (Pozer @ Aug 16 2012 11:05pm)
Nawet te drewno Higuain jest lepszy niz Benzema - trudno go w ogole nazwac napastnikiem jak w 4 meczach na Euro nie oddal zadnego strzalu na bramke.
Podczas gdy Rooney i Van Persie strzelali gole.
Przypominam, ze drewno Higuain wraz z CR i Benzema przekroczyli w zeszlym sezoni granice 100 bramek we wszystkiuch rozgrywkach. Handluj z tym.