d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1258725882589259025915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 16 2012 04:44pm
Quote (Pozer @ 16 Aug 2012 22:35)
Rooney i Ronaldo to i tak najlepszy duet w historii pilki noznej.
Tylko Rooney i RVP moze to przebic.


po czym trafią na hiszpańskiego ogóra i zabawa się skończy :lol:

Quote (TNA @ 16 Aug 2012 21:44)
Messi + Villa > Aguero + Tevez > Cristiano + Benzema > Roo + RvP 
słaby trollu B)


Cristiano + Benzema > Messi + ??? > Aguero + Tevez > Roo+ Piersi
tak to niestety atm wygląda

Quote (Rave_PL @ 16 Aug 2012 22:33)
Obecnie to raczej CR + Benzema > reszta ktora wymieniles. Szczegolnie Villa, ktory nie gral prawie caly rok.


coś w ten deseń

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 16 2012 04:47pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 16 2012 05:05pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 16 2012 11:44pm)
po czym trafią na hiszpańskiego ogóra i zabawa się skończy  :lol:



Cristiano + Benzema > Messi + ??? > Aguero + Tevez > Roo+ Piersi
tak to niestety atm wygląda



coś w ten deseń
Nawet te drewno Higuain jest lepszy niz Benzema - trudno go w ogole nazwac napastnikiem jak w 4 meczach na Euro nie oddal zadnego strzalu na bramke.
Podczas gdy Rooney i Van Persie strzelali gole.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 16 2012 05:14pm
Quote (Pozer @ Aug 16 2012 11:05pm)
Nawet te drewno Higuain jest lepszy niz Benzema - trudno go w ogole nazwac napastnikiem jak w 4 meczach na Euro nie oddal zadnego strzalu na bramke.
Podczas gdy Rooney i Van Persie strzelali gole.


rooney sie lekko posrał w meczu z włochami
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 16 2012 05:17pm
Quote (playerthree @ Aug 17 2012 12:14am)
rooney sie lekko posrał w meczu z włochami
Nie gral wczoraj, 2:1 i tak b)
Member
Posts: 3,742
Joined: Apr 14 2012
Gold: 265.00
Aug 16 2012 05:19pm


haha xd
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 16 2012 05:20pm
Quote (Pozer @ Aug 16 2012 11:17pm)
Nie gral wczoraj, 2:1 i tak b)


brawo anglia - jak im sie udało ROZWALIĆ 9 debiutantów w meczu towarzyskim? potężny rooney wspierał ich duchowo?


e: Zaliczył bym im to zwycięstwo gdyby grał choć 1 juventini :/

This post was edited by playerthree on Aug 16 2012 05:21pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 16 2012 05:23pm

Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 16 2012 10:44pm)
po czym trafią na hiszpańskiego ogóra i zabawa się skończy  :lol:



Cristiano + Benzema > Messi + ??? > Aguero + Tevez > Roo+ Piersi
tak to niestety atm wygląda



coś w ten deseń



:DD Berbatov>Tevez
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 16 2012 05:24pm
Rooney, RvP, Nani, Kagawa Vs Aguero, Tevez, Silva, Balotelli Vs Torres, Hazard, Mata & Oscar Vs Giroud, Podolski, Ox & Cazorla.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 16 2012 05:25pm
Quote (Pozer @ 16 Aug 2012 23:05)
Nawet te drewno Higuain jest lepszy niz Benzema - trudno go w ogole nazwac napastnikiem jak w 4 meczach na Euro nie oddal zadnego strzalu na bramke.
Podczas gdy Rooney i Van Persie strzelali gole.


i co z tego? Lewadowski też strzelał...

Quote (kefir @ 16 Aug 2012 23:23)
:DD Berbatov>Tevez


możliwe, nie będę się spierał, w każdym razie jest kilka lepszych "duetów" w tym momencie niż ten o którym Pozer pisze (zwłaszcza że ten duet nie zagrał ze sobą jeszcze nawet sekundy)

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 16 2012 05:31pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 16 2012 05:31pm
beka :D

Barcelona signed Cesc Fabregas on August 15, 2011. RvP leaves Arsenal on August 15, 2012!
Go Back To Polska Topic List
Prev1258725882589259025915001Next
Closed New Topic New Poll