d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1258525862587258825895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 16 2012 06:40am
Quote (playerthree @ Aug 16 2012 12:10pm)
RVP to będzie największy niewypał tego sezonu, na początku może strzeli parę bramek ale jak po sezonie przypomnicie sobie ile kosztował prawie 30 letni zawodnik z kontraktem kończącym się za rok to zapłaczecie rzewnymi łzami

no chyba że zaraz złapię kontuzję i będzie beka od samego początku


Chyba nie rozumiesz, ze jesli RVP zagra na podobnym poziomie co w ostatnim sezonie to United zdominuje lige angielska i ostro powalczy w lm. Jesli nie bedzie w takiej formie to i tak powinien wzmocnic sklad. Ten transfer moze byc kluczowy dla przyszlosci klubu wiec chyba oplaca sie zaryzykowac.
Mimo 29 lat moze jeszcze zagrac sporo dobrych sezonow bo jego gra nie opiera sie tak bardzo na motoryce.

Jak dla ciebie kontuzja to powod do beki to pozdrawiam.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 16 2012 06:41am
Quote (kefir @ 16 Aug 2012 14:40)
Chyba nie rozumiesz, ze jesli RVP zagra na podobnym poziomie co w ostatnim sezonie to United zdominuje lige angielska i ostro powalczy w lm. Jesli nie bedzie w takiej formie to i tak powinien wzmocnic sklad. Ten transfer moze byc kluczowy dla przyszlosci klubu wiec chyba oplaca sie zaryzykowac.
Mimo 29 lat moze jeszcze zagrac sporo dobrych sezonow bo jego gra nie opiera sie tak bardzo na motoryce.

Jak dla ciebie kontuzja to powod do beki to pozdrawiam.


nie sadze, zeby 2-3 nowych zawodnikow az tak zmienilo sytuacje. city ma duzo lepsze zaplecze.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 16 2012 06:43am
Quote (imnoise @ Aug 16 2012 12:41pm)
nie sadze, zeby 2-3 nowych zawodnikow az tak zmienilo sytuacje. city ma duzo lepsze zaplecze.


Szersza i bardziej wyrownana kadra imho. Do tego zawsze sa w stanie bardziej sie wzmocnic w zimie, ManU niestety nie dysponuje takimi pokladami finansowymi.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 16 2012 06:50am
2 najwieksze transfery zrobili w United. Vidic i RVP.;]

Przypominam, ze w tamtym sezonie do ~93 minuty city przegrywalo mistrza mimo tak "silnej" kadry.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 16 2012 06:51am
ten temat ma najwieksze stezenie beki na calym jsp xd
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 16 2012 06:53am
Quote (kefir @ Aug 16 2012 12:50pm)
2 najwieksze transfery zrobili w United. Vidic i RVP.;]

Przypominam, ze w tamtym sezonie do ~93 minuty city przegrywalo mistrza mimo tak "silnej" kadry.


Przypominam, ze i tak wygrali. Pora sie z tym pogodzic.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 16 2012 06:56am
City juz nigdy nie beda mieli tyle szczesci ani United tyle pecha.

Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 16 2012 07:00am
Pogodzilem sie juz dawno.

United jest w lepszej sytuacji niz rok temu.
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Aug 16 2012 07:01am
Quote (Zix_X @ Aug 16 2012 12:51pm)
ten temat ma najwieksze stezenie beki na calym jsp xd


This... za kazdym razem jak odpalam ten temat siegam po popcorn!
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 16 2012 07:01am
Quote (Pozer @ Aug 16 2012 12:56pm)
City juz nigdy nie beda mieli tyle szczesci ani United tyle pecha.

http://blogs.independent.co.uk/wp-content/uploads/2012/05/league.jpg


placz wiecej
Go Back To Polska Topic List
Prev1258525862587258825895001Next
Closed New Topic New Poll