d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1258425852586258725885001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 16 2012 02:34am
Quote (RoGh @ Aug 16 2012 08:08am)
Jak ty mało wiesz o sporcie piękny chłopcze.


W koncu siedzi tam gdzie siedzi i daje sie oglupiac :~)
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 16 2012 02:39am
onet kurwa jak slowa wengera przetlumaczyl ja pierdole wg nich wednesday to niedziela ale widze po godzienie w koncu zmienili :D

This post was edited by Cannabisek on Aug 16 2012 02:40am
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Aug 16 2012 02:47am
Tyle o tym RVP ostatnio... W ManU imo skończy jak Berbatow szybko. Ostatnio sobie wyobraziłem, co by było, gdyby AVB próbował ściągnąć RVP do Tottenhamu i mu by się to udało. :rofl:
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 16 2012 06:09am
Wg spekulacji na RMPL (podobno m.in z brytyjskich gazet) Modric przytaluje dzisiaj do Madrytu podpisac kontrakt, a Sahin dogadany z Liverpoolem.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 16 2012 06:10am
RVP to będzie największy niewypał tego sezonu, na początku może strzeli parę bramek ale jak po sezonie przypomnicie sobie ile kosztował prawie 30 letni zawodnik z kontraktem kończącym się za rok to zapłaczecie rzewnymi łzami

no chyba że zaraz złapię kontuzję i będzie beka od samego początku
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 16 2012 06:16am
Quote (playerthree @ Aug 16 2012 01:10pm)
RVP to będzie największy niewypał tego sezonu, na początku może strzeli parę bramek ale jak po sezonie przypomnicie sobie ile kosztował prawie 30 letni zawodnik z kontraktem kończącym się za rok to zapłaczecie rzewnymi łzami

no chyba że zaraz złapię kontuzję i będzie beka od samego początku


inaczej bys mowil jakby trafil do juve ale tam nikt powazny nie przyjdzie grac pewnie przez dlugie lata
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 16 2012 06:18am
Quote (Shapiro @ Aug 16 2012 01:16pm)
inaczej bys mowil jakby trafil do juve ale tam nikt powazny nie przyjdzie grac pewnie przez dlugie lata
Nikt tam nie chce isc poprostu.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 16 2012 06:20am
Quote (Shapiro @ Aug 16 2012 12:16pm)
inaczej bys mowil jakby trafil do juve ale tam nikt powazny nie przyjdzie grac pewnie przez dlugie lata


Pisałem że go nie chcę zanim pojawiły się plotki o manchesterze, na pewno zmartwił bym się gdyby chodziło o Jovetic'a - który niestety raczej zostanie w Violi

Quote (Pozer @ Aug 16 2012 12:18pm)
Nikt tam nie chce isc poprostu.


po prostu*
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 16 2012 06:23am
Quote (playerthree @ 16 Aug 2012 14:20)
Pisałem że go nie chcę zanim pojawiły się plotki o manchesterze, na pewno zmartwił bym się gdyby chodziło o Jovetic'a - który niestety raczej zostanie w Violi



po prostu*


poprawiasz pozera, a sam sypiesz bykami.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 16 2012 06:25am
Quote (imnoise @ Aug 16 2012 12:23pm)
poprawiasz pozera, a sam sypiesz bykami.


zachęcam do poprawiania mnie jeśli Ci one przeszkadzają
Go Back To Polska Topic List
Prev1258425852586258725885001Next
Closed New Topic New Poll