d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1258325842585258625875001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 15 2012 03:00pm


czekam na mecz z arsenalem :D
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 15 2012 04:34pm
Quote (Pozer @ 15 Aug 2012 20:12)
Dwoch najlepszych napastnikow swiata w tym momencie w jednym klubie - najlepszy atak w historii footballu bez cienia watpliwosci :drool:


obyscie tylko z grupy wyszli.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 15 2012 06:18pm
Quote (blinky_mail @ Aug 15 2012 11:34pm)
obyscie tylko z grupy wyszli.
3 finaly CL w poprzednich 5 sezonach, najlepiej w Europie b)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 15 2012 06:59pm
Quote (Pozer @ Aug 15 2012 08:18pm)
3 finaly CL w poprzednich 5 sezonach, najlepiej w Europie b)


ile wygranych bo nie pamietam?
chyba 1?
i 2 razy chyba was lolcelona pokonala :bonk:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 15 2012 07:15pm
Quote
All three offers fell short of Arsenal's valuation - they were reluctant to enter formal negotiations until a bid exceeded £20m, and hoped to hold out for £25-30m.

United, City and Juventus increased their offers but, of the three, United were the only side Van Persie would consider joining.

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19179833

Zawsze mowilem ze RVP nie chcial do tego wloskiego bagna isc :lol:
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Aug 16 2012 01:51am
Quote (Cannabisek @ Aug 15 2012 09:00pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Ixi5Loj08Kc

czekam na mecz z arsenalem :D


nosił armate przywdział cerate
Member
Posts: 641
Joined: Oct 2 2010
Gold: 36.00
Aug 16 2012 02:00am
Nie oglądałem meczu Estonia-Polska, ale jestem trochę zawiedziony bo przegraliśmy 1:0, jak tak dalej będzie to o ćwierćfinale MŚ możemy w ogóle zapomnieć.

This post was edited by Mari_PL on Aug 16 2012 02:00am
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Aug 16 2012 02:00am
Quote (Mari_PL @ Aug 16 2012 08:00am)
Nie oglądałem meczu Estonia-Polska, ale jestem trochę zawiedziony bo przegraliśmy 1:0, jak tak dalej będzie to o ćwierćfinale możemy w ogóle zapomnieć.


Jakim cwiercfinale lol?
Member
Posts: 641
Joined: Oct 2 2010
Gold: 36.00
Aug 16 2012 02:05am
W sensie o jakimkolwiek przejściu dalej bo jakby nie było masz racje, że jeszcze nawet eliminacji nie przeszliśmy, ale nawet jeśli to dalej będzie już tylko coraz ciężej.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 16 2012 02:08am
Quote (Pozer @ 15 Aug 2012 21:12)
Dwoch najlepszych napastnikow swiata w tym momencie w jednym klubie - najlepszy atak w historii footballu bez cienia watpliwosci :drool:


Jak ty mało wiesz o sporcie piękny chłopcze.
Go Back To Polska Topic List
Prev1258325842585258625875001Next
Closed New Topic New Poll