Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 14 2012 01:46pm)
po czym złamie się już w drugiej kolejce

Quote (Zix_X @ Aug 14 2012 01:47pm)
zlamie czy nie i tak guwno zagra rzyciuwke ma sie tylko raz
Typowe polactwo. Faktem jest, ze RVP zagral o wiele lepszy sezon niz najlepszy Cesca czy Nasriego.
Quote (Rave_PL @ Aug 14 2012 01:58pm)
I kolejne 0:3 z Barca ;'DDDD
Z tego co pamietam barca w polfinale odpadla z United. ale tego juz nie pamietasz. Jesli United wygra nastepny mecz to juz bilans sie wyrowna.
Quote (Rave_PL @ Aug 14 2012 02:03pm)
Ja pierdole, przeciez to bylby najgorszy srodek w europjeskich druzynach ;'DDDDD
:DDDDDDDDDDD Masz wklej sobie. Najgorszy srodek na swiecie.
Quote (jamjestpan @ Aug 14 2012 02:08pm)
na papierze mają gorszy skał niż Arsenal

Zawsze myslalem, ze wyniki okreslaja jakosc skladu,a nie rozkminy ludzi z jsp. Ale pewnie wy jestescie codziennie na treningach i bardzo znacie sie na pilce, ze sprzeczanie sie nie ma sensu.
Wasze posty nie odbiegaja poziomem od onetu.