d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1258025812582258325845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,774
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Aug 14 2012 08:08am
Quote (Pozer @ Aug 14 2012 01:54pm)
Kagawa w reprezentacji Japonii gra na skrzydle i dobrze sobie radzi.

Jak dla mnie, ten sklad bylby najlepszy na swiecie -

Van Persie
Kagawa Rooney Nani
Cleverley Carrick
Evra Evans Vidic Rafael
De Gea



na papierze mają gorszy skał niż Arsenal :ph34r:
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 14 2012 08:18am
Quote (Pozer @ 14 Aug 2012 14:07)
Chyba zartujesz.
Carrick w formie jest tak dobry jak Xavi, a Cleverley za kilka lat bedzie Angielskim Iniesta  :mellow:


a Brożek polskim Drogbą :rofl:
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 14 2012 08:23am
Quote (Pozer @ Aug 14 2012 02:07pm)
Chyba zartujesz.
Carrick w formie jest tak dobry jak Xavi, a Cleverley za kilka lat bedzie Angielskim Iniesta  :mellow:


u made my day!
od razu lepiej mi sie bedzie pilo jak o tmy pmoysle XD
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 14 2012 08:39am
kevin mirallasa potwierdzil ze jego agnet prowadzi zaawansowane rozmowy z arsenalem czyli niemal pewnoe ze rvp w MU :ph34r:

a henriquez jest juz na testach w szpitalu

e;
jednak juz po testach ;d



This post was edited by Cannabisek on Aug 14 2012 08:40am
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Aug 14 2012 08:40am
Quote (CoD_id @ Aug 14 2012 08:00am)
ahahahahahah bajkopisarz sie znalazl : D

Post 25712.
Nie wiem, jak można brać posty Pozera na poważnie, jest już tak niewiarygodnie subiektywny, że wiadomo co napisze, zanim usiądzie do komputera.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 14 2012 10:50am
RVP musi uważać żeby nie zderzył się ze ścianą...

http://www.youtube.com/watch?v=l_L5ErbpwaY&feature=player_embedded

ostatnim razem troche mu zeszło żeby się z tego wylizać
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 14 2012 11:15am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 14 2012 01:46pm)
po czym złamie się już w drugiej kolejce  :rofl:


Quote (Zix_X @ Aug 14 2012 01:47pm)
zlamie czy nie i tak guwno zagra rzyciuwke ma sie tylko raz


Typowe polactwo. Faktem jest, ze RVP zagral o wiele lepszy sezon niz najlepszy Cesca czy Nasriego.

Quote (Rave_PL @ Aug 14 2012 01:58pm)
I kolejne 0:3 z Barca ;'DDDD


Z tego co pamietam barca w polfinale odpadla z United. ale tego juz nie pamietasz. Jesli United wygra nastepny mecz to juz bilans sie wyrowna.

Quote (Rave_PL @ Aug 14 2012 02:03pm)
Ja pierdole, przeciez to bylby najgorszy srodek w europjeskich druzynach ;'DDDDD

:DDDDDDDDDDD Masz wklej sobie. Najgorszy srodek na swiecie.

Quote (jamjestpan @ Aug 14 2012 02:08pm)
na papierze mają gorszy skał niż Arsenal  :ph34r:


Zawsze myslalem, ze wyniki okreslaja jakosc skladu,a nie rozkminy ludzi z jsp. Ale pewnie wy jestescie codziennie na treningach i bardzo znacie sie na pilce, ze sprzeczanie sie nie ma sensu.



Wasze posty nie odbiegaja poziomem od onetu.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 14 2012 11:22am
Quote (kefir @ 14 Aug 2012 17:15)
Typowe polactwo. Faktem jest, ze RVP zagral o wiele lepszy sezon niz najlepszy Cesca czy Nasriego.


typowy brak czytania ze zrozumieniem, nikt jego umiejętności ani dobrego sezonu jaki rozegrał nie podważa
przeczytaj jeszcze raz poprzednie wypowiedzi i zastanów się zanim coś bełkotniesz

Quote (kefir @ 14 Aug 2012 17:15)
Wasze posty nie odbiegaja poziomem od onetu.


większość tych postów to trolingowe odpowiedzi na trolingi Pozera więc nie oczekuj jakieś głębszej myśli w nich zawartej ;)

Quote (kefir @ 14 Aug 2012 17:33)
"typowe polactwo" chyba dobrze opisuje wasze posty. Mysle, ze z czytaniem nie mam wiekszych problemow od ciebie. Pozdrawiam.


jednak masz skoro atakując kogoś nie masz zielonego pojęcia o czym on pisze...

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 14 2012 11:35am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 14 2012 11:33am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 14 2012 05:22pm)
typowy brak czytania ze zrozumieniem, nikt jego umiejętności ani dobrego sezonu jaki rozegrał nie podważa
przeczytaj jeszcze raz poprzednie wypowiedzi i zastanów się zanim coś bełkotniesz


"typowe polactwo" chyba dobrze opisuje wasze posty. Mysle, ze z czytaniem nie mam wiekszych problemow od ciebie. Pozdrawiam.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 14 2012 11:35am
Man Utd: De Gea - M. Keane, Thorpe, Ferdinand, Blackett - Bebe, Scholes, Powell, Anderson, Giggs - Macheda.
Rezerwowi: Quinton Fortune, Dwight Yorke, Darren Fletcher, Larnell Cole, Clayton Blackmore, Sam Johnstone, Adnan Januzaj.

a po tym meczu pewnie elo maczeta
Go Back To Polska Topic List
Prev1258025812582258325845001Next
Closed New Topic New Poll