Quote (Pozer @ 14 Aug 2012 15:42)
RVP jest za dobry ze przegapic taka okazje.
Drugi najlepszy w tym momencie napastnik swiata zaraz po Rooney'm, do tego sprawdzony w najlepszej lidze swiata za taka niska cene.
jakby przyszedl to nie wiem jakby mial skad wygladac nie wyobrazam sobie runeja jako rozgrywajacego skoro jest kagawa ;p rooney na skrzydle to niewypal no chyba ze rvp by tam gral bo w koncu tam grywal kiedys i teraz zostaje valencia/nani/young (jebac younga) nani na drugie skrzydlo a valencia na prawa obrone
