d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1257925802581258225835001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 14 2012 07:48am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 14 2012 02:46pm)
po czym złamie się już w drugiej kolejce  :rofl:
W tamtym sezonie zagral w kazdym z 38 meczy ligowych, tylko 1 zaczynajac z lawki.
Nie sposob go juz zlamac.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 14 2012 07:51am
Quote (Pozer @ 14 Aug 2012 15:42)
RVP jest za dobry ze przegapic taka okazje.
Drugi najlepszy w tym momencie napastnik swiata zaraz po Rooney'm, do tego sprawdzony w najlepszej lidze swiata za taka niska cene.


jakby przyszedl to nie wiem jakby mial skad wygladac nie wyobrazam sobie runeja jako rozgrywajacego skoro jest kagawa ;p rooney na skrzydle to niewypal no chyba ze rvp by tam gral bo w koncu tam grywal kiedys i teraz zostaje valencia/nani/young (jebac younga) nani na drugie skrzydlo a valencia na prawa obrone :D
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 14 2012 07:53am
Quote (Pozer @ 14 Aug 2012 13:48)
W tamtym sezonie zagral w kazdym z 38 meczy ligowych, tylko 1 zaczynajac z lawki.
Nie sposob go juz zlamac.


inaczej będziesz pisał po drugiej kolejce :rofl:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 14 2012 07:54am
Quote (Cannabisek @ Aug 14 2012 02:51pm)
jakby przyszedl to nie wiem jakby mial skad wygladac nie wyobrazam sobie runeja jako rozgrywajacego skoro jest kagawa ;p rooney na skrzydle to niewypal no chyba ze rvp by tam gral bo w koncu tam grywal kiedys i teraz zostaje valencia/nani/young (jebac younga) nani na drugie skrzydlo a valencia na prawa obrone :D
Kagawa w reprezentacji Japonii gra na skrzydle i dobrze sobie radzi.

Jak dla mnie, ten sklad bylby najlepszy na swiecie -

Van Persie
Kagawa Rooney Nani
Cleverley Carrick
Evra Evans Vidic Rafael
De Gea
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 14 2012 07:57am
Quote (Pozer @ Aug 14 2012 01:54pm)
Kagawa w reprezentacji Japonii gra na skrzydle i dobrze sobie radzi.

Jak dla mnie, ten sklad bylby najlepszy na swiecie -

Van Persie
Kagawa Rooney Nani
Cleverley Carrick
Evra Evans Vidic Rafael
De Gea


:lol:
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 14 2012 07:58am
Quote (Pozer @ Aug 14 2012 01:54pm)
Kagawa w reprezentacji Japonii gra na skrzydle i dobrze sobie radzi.

Jak dla mnie, ten sklad bylby najlepszy na swiecie -

Van Persie
Kagawa Rooney Nani
Cleverley Carrick
Evra Evans Vidic Rafael
De Gea


I kolejne 0:3 z Barca ;'DDDD
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 14 2012 08:02am
ja to widze tak jakby rvp przyszedl

....................DDG
Valencia-Vidic-Ferdinand-Evra
..........Cleverley-Carrick...........
.................Kagawa.................
Nani.............Rooney..........RVP
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 14 2012 08:03am
Ja pierdole, przeciez to bylby najgorszy srodek w europjeskich druzynach ;'DDDDD
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 14 2012 08:07am
Quote (Rave_PL @ Aug 14 2012 03:03pm)
Ja pierdole, przeciez to bylby najgorszy srodek w europjeskich druzynach ;'DDDDD
Chyba zartujesz.
Carrick w formie jest tak dobry jak Xavi, a Cleverley za kilka lat bedzie Angielskim Iniesta :mellow:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 14 2012 08:08am
Quote (Pozer @ 14 Aug 2012 15:54)
Kagawa w reprezentacji Japonii gra na skrzydle i dobrze sobie radzi.

Jak dla mnie, ten sklad bylby najlepszy na swiecie -

Van Persie
Kagawa Rooney Nani
Cleverley Carrick
Evra Evans Vidic Rafael
De Gea


ostatnio w prawie kazdym poscie naduzywasz tego okreslenia. co ciekawe - zawsze nietrafione.
Go Back To Polska Topic List
Prev1257925802581258225835001Next
Closed New Topic New Poll