Quote (CoD_id @ Aug 14 2012 08:00am)
ahahahahahah bajkopisarz sie znalazl : D
Taka prawda.
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 14 2012 12:10pm)
"Wiele wskazuje na to, że polscy kibice nie będą mieli szans śledzenia włoskiej Serie A. Wszystko dlatego, że z transmitowania meczów włoskiej elity zrezygnowała stacja Canal+, a nikt inny nie jest zainteresowany wykupieniem praw.
- Cena praw telewizyjnych do ligi włoskiej nie odpowiadała ich rynkowej wartości, biorąc pod uwagę aktualny poziom sportowy tych rozgrywek i największy spadek zainteresowania widzów spośród wszystkich rozgrywek piłkarskich prezentowanych w Canal+ - czytamy w oświadczeniu telewizji.
Zmagania w Serie A na antenie Canal+ pokazywane były od połowy lat dziewięćdziesiątych. Teraz najprawdopodobniej ligi włoskiej nie zobaczymy w żadnej polskiej telewizji."
