d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1257525762577257825795001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 13 2012 02:49pm
Quote (CoD_id @ Aug 13 2012 07:32pm)
beka opur
zeby sie znowu na grupufce nie skonczylo
Pokaz mi jednego, dobrego pilkarza ktory przeszedl do lol liga w tym sezonie.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 13 2012 02:49pm
Quote (CoD_id @ Aug 13 2012 06:32pm)
beka opur
zeby sie znowu na grupufce nie skonczylo


Albo na 1/8 jak Real od lat.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 13 2012 02:52pm
Quote (kefir @ Aug 13 2012 08:49pm)
Albo na 1/8 jak Real od lat.


No szczegolnie w 2 ostatnich sezonach.

Quote (Pozer @ Aug 13 2012 08:49pm)
Pokaz mi jednego, dobrego pilkarza ktory przeszedl do lol liga w tym sezonie.


Pokaz mi jednego dobrego zawodnika ktory przeszedl do MU w tym sezonie : DDDD
Inb4 SZINDŻI KAGAWA ahahahahahahhahhahhahahahhahahaha

This post was edited by Rave_PL on Aug 13 2012 02:53pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 13 2012 02:57pm
Quote (Rave_PL @ Aug 13 2012 09:52pm)
No szczegolnie w 2 ostatnich sezonach.



Pokaz mi jednego dobrego zawodnika ktory przeszedl do MU w tym sezonie : DDDD
Inb4 SZINDŻI KAGAWA ahahahahahahhahhahhahahahhahahaha
Kagawa to najlepszy od 2 lat pilkarz drugiej najmocniejszej, po Premier League ligi w Europie.
Lepszy niz Ribery, Robben czy Schweinsteiger.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 13 2012 03:00pm
Quote (Rave_PL @ Aug 13 2012 08:52pm)
No szczegolnie w 2 ostatnich sezonach.



Pokaz mi jednego dobrego zawodnika ktory przeszedl do MU w tym sezonie : DDDD
Inb4 SZINDŻI KAGAWA ahahahahahahhahhahhahahahhahahaha


Taki trener +tyle kasy to nawet z Wisla i Legia powalczylby w lm. ;]



Kagawa jest lepszy niz Ozil gdy przechodzil do Realu. Ale krec beke dalej.

L

Member
Posts: 7,774
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Aug 13 2012 03:01pm
Quote (kefir @ Aug 13 2012 09:00pm)
Taki trener +tyle kasy to nawet z Wisla i Legia powalczylby w lm. ;]



Kagawa jest lepszy niz Ozil gdy przechodzil do Realu. Ale krec beke dalej.

L


tylko kasa trener pizda i tyle
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 13 2012 03:04pm
Quote (Pozer @ Aug 13 2012 08:57pm)
Kagawa to najlepszy od 2 lat pilkarz drugiej najmocniejszej, po Premier League ligi w Europie.
Lepszy niz Ribery, Robben czy Schweinsteiger.


trzeciej*, zapomniałeś że pierwsza jest Ligue 1


nawiasem mówiąc to 19 letni zawodnik 2 ligowej Pescary został sprzedany w tym roku najlepszej ligi świata za 15 mln euro


UWAGA USTALAM NOWE PRAWO PIŁKARSKIEGO ŚWIATA

Serie B> Ligue 1> Premier League
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 13 2012 03:05pm
i tak kazdy przyzna, ze la liga>bundesliga>premier league
Member
Posts: 7,774
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Aug 13 2012 03:07pm
Quote (imnoise @ Aug 13 2012 09:05pm)
i tak kazdy przyzna, ze la liga>bundesliga>premier league


ja nie przyznaje BPL> Hiszpanskie 2 druzyny> niemcy> francja
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 13 2012 03:58pm
Quote (jamjestpan @ Aug 13 2012 09:01pm)
tylko kasa trener pizda i tyle


londynski bol dupala ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1257525762577257825795001Next
Closed New Topic New Poll