☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev
1
2572
2573
2574
2575
2576
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 651515
Replies: 50000
Track Topic
jamjestpan
Member
Posts: 7,774
Joined: Dec 20 2008
Gold
:
651.00
#25731
Aug 12 2012 01:52pm
Quote (Cannabisek @ Aug 12 2012 07:44pm)
nie wiem ale z lewym to borek podobno dojebal cos takiego bo komentuje teraz mecz bayern bvb
ludzie pisza ze cos mu sie pojebalo i taka wypowiedz mu wyszla a onet chwile po tych slowach dojebal tego newsa
no kurwa jak Borek coś powiedział to coś musi byc na rzeczy
Cannabisek
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
0.00
#25732
Aug 12 2012 03:11pm
OFICJALNIE: Jack Rodwell zawodnikiem Manchesteru City. Everton otrzyma w zamian 12 milionów funtów - kwota ta może wzrosnąć o 5 milionów po spełnieniu określonych warunków.
playerthree
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold
:
400.00
#25733
Aug 12 2012 03:26pm
Quote (Rave_PL @ Aug 12 2012 07:48am)
Wez cos napisz o Juventusie,
posmiejem
sie z ciebie jak sobie po kolanach strzelasz.
U Ciebie na wsi wszyscy tak mówią?
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25734
Aug 13 2012 06:28am
llorente odejdzie z bilbao.
jamjestpan
Member
Posts: 7,774
Joined: Dec 20 2008
Gold
:
651.00
#25735
Aug 13 2012 06:33am
Quote (imnoise @ Aug 13 2012 12:28pm)
llorente odejdzie z bilbao.
pewnie do juve
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#25736
Aug 13 2012 06:52am
Quote (jamjestpan @ Aug 13 2012 12:33pm)
pewnie do juve
ahahahahahahahaha xD
tak jak Kun!
TNA
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold
:
0.00
#25737
Aug 13 2012 06:56am
Quote (imnoise @ 13 Aug 2012 14:28)
llorente odejdzie z bilbao.
oby nie, zmarnuje sie tam (juve)
This post was edited by TNA on Aug 13 2012 06:56am
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25738
Aug 13 2012 07:01am
Quote (TNA @ 13 Aug 2012 14:56)
oby nie, zmarnuje sie tam (juve)
powiedzial, ze nie przedluzy kontraktu z bilbao.
playerthree
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold
:
400.00
#25739
Aug 13 2012 07:03am
hiszpani w serie a to rzadkość, nie wiem czy to wypali, wolał bym Dzeko/Jovetic
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#25740
Aug 13 2012 07:05am
Quote (CoD_id @ Aug 13 2012 01:52pm)
ahahahahahahahaha xD
tak jak Kun!
Akurat moze tam przejsc, nikt inny raczej go nie chce, moze oprocz Spurs, i wtedy by napewno wybral ich a nie juventus.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2572
2573
2574
2575
2576
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact