d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1257025712572257325742653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 4 2014 07:36pm
Quote (Bodziuu @ Jan 5 2014 02:34am)
lipa


bodziu zrob mi siga z doty 2 ;D
Member
Posts: 10,006
Joined: Nov 3 2013
Gold: 12,096.27
Jan 4 2014 07:46pm
Quote (l1pa @ Jan 5 2014 02:36am)
bodziu zrob mi siga z doty 2 ;D


i mnie tez z lola
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jan 4 2014 07:48pm
Quote (l1pa @ Jan 5 2014 02:36am)
bodziu zrob mi siga z doty 2 ;D


a mogę, ale nie w tej chwili
Quote (Hamada @ Jan 5 2014 02:46am)
i mnie tez z lola


nie znam Cię :<
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jan 4 2014 07:48pm
Quote (Hamada @ 5 Jan 2014 03:46)
i mnie tez z lola


a mnie z gitarą

sen dla słabych
Member
Posts: 10,006
Joined: Nov 3 2013
Gold: 12,096.27
Jan 4 2014 07:51pm
Quote (Bodziuu @ Jan 5 2014 02:48am)
a mogę, ale nie w tej chwili

nie znam Cię :<


jestem juzef milo mi
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jan 4 2014 08:04pm
Quote (Hamada @ Jan 5 2014 02:51am)
jestem juzef milo mi


witam, jak się masz?
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Jan 4 2014 08:39pm
Quote (Nensato @ 5 Jan 2014 03:06)
po co ten temat istnieje wo gule, rownie dobrze moznaby tylko tutaj pisac, ja pierdole,,,,,,,,,,,


no
szybko
ktos wie
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jan 4 2014 10:19pm
Quote (Nensato @ 5 Jan 2014 04:39)
no
szybko
ktos wie


Ja nie wiem nic a nic
Quote (Bodziuu @ 5 Jan 2014 04:04)
witam, jak się masz?


A mnie znosz?????????¿?
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Jan 5 2014 01:40am
witam w dzień
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 5 2014 04:50am
rozmowy nocą
Go Back To Polska Topic List
Prev1257025712572257325742653Next
Closed New Topic New Poll