d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pokaz Ryja Ze 2 Tygi Nie Bylo Tego Topiku > Chyba Najwieksza Zbita
Prev1256257258259260261Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 05:02am


to ja jestem che che che.
jestem w tym momencie bardzo dumny z tego że muj stary się najebał i wymiotuje za barierkę obok mnie.
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 31 2009 05:06am
Quote (przemek_polska @ 31 Dec 2009 11:02)
http://img196.imageshack.us/img196/2052/1111vk.jpg

to ja jestem che che che.
jestem w tym momencie bardzo dumny z tego że muj stary się najebał i wymiotuje za barierkę obok mnie.

H3H3H3H3H3H3H3H3H3H3H

O KURWA BETON ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD































































nie
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 05:06am
Quote (Push22 @ Dec 31 2009 12:06pm)
H3H3H3H3H3H3H3H3H3H3H

O KURWA BETON ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD































































nie


pozdrawiam.
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 31 2009 05:08am
Quote (przemek_polska @ 31 Dec 2009 11:06)
pozdrawiam.


sprytnie - dodałeś podpis pod moim zdjęciem.

Jak Cię znowu będą dupczyć w poprawczaku znowu, to pewnie twoi starsi "koledzy" będą z Ciebie dumni.
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 05:09am
Quote (Push22 @ Dec 31 2009 12:08pm)
sprytnie - dodałeś podpis pod moim zdjęciem.

Jak Cię znowu będą dupczyć w poprawczaku znowu, to pewnie twoi starsi "koledzy" będą z Ciebie dumni.


tak będą dupczyć tak będą.
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 31 2009 05:10am
Quote (przemek_polska @ 31 Dec 2009 11:09)
tak będą dupczyć tak będą.


Przynajmniej w tym się zgadzamy.
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 05:12am
Quote (Push22 @ Dec 31 2009 12:10pm)
Przynajmniej w tym się zgadzamy.


jesteś kurwa retardem ; D
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Dec 31 2009 05:12am
Quote (umbrela @ 31 Dec 2009 00:09)
http://img340.imageshack.us/img340/6112/kaj1.jpg

rok temu robiona macie

Kaj, Ty chuju
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 31 2009 05:13am
Quote (przemek_polska @ 31 Dec 2009 11:12)
jestem kurwa retardem ; D


po co taka samoocena ?
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 05:16am
Quote (Push22 @ Dec 31 2009 12:13pm)
po co taka samoocena ?


Quote (Push22 @ Dec 31 2009 12:02pm)
Widzę że wychowanie podwórkowe tylko takich tekstów Cię nauczyło.

Spierdalam stąd, żeby 10% nie dostać przez jakiegoś tarda.


esencja łatwości kurwo.
Go Back To Polska Topic List
Prev1256257258259260261Next
Closed New Topic New Poll