Quote (pokezon @ 15 Sep 2013 09:14)
ile czasu nie palisz szlugów?
Palę, właśnie odpalam. ;d
Ponad miesiąc paliłem elektryka i czasem fajkę zapaliłem, przez cały ten czas wyszło mi kilkadziesiąt ml liquidów i jedna paczka szlugów.
Jakiś czas temu wróciłem do fajek i znów jaram jak smok.
