d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1255325542555255625572653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Aug 23 2013 03:05pm
Quote (miton84 @ Aug 23 2013 11:00pm)
o jak dobrze ze jutro sobota, będzie można pospać troszkę dłużej niż w tygodniu :drool:


i co się pastwisz :angry:
ja i sobota i nd na rano do pracy :C
ale za to przyszły tydzień mam tak:
pn na 14
wt wolne
sr na 6
czw wolne
pt na 6
xd
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 23 2013 03:05pm
witam panuw
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Aug 23 2013 03:06pm
ALE MAM ZNAJOMOŚCI :o DZIENA

WRUCIŁEM WIENC BENDE DBAŁ O TEN TOPIK!
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 23 2013 03:07pm
Quote (miton84 @ 23 Aug 2013 23:00)
o jak dobrze ze jutro sobota, będzie można pospać troszkę dłużej niż w tygodniu :drool:


oj tak, 3 dni wolnego, opierdalam sie na calego xd
Quote (Mentalista @ 23 Aug 2013 23:05)
i co się pastwisz :angry:
ja i sobota i nd na rano do pracy :C
ale za to przyszły tydzień mam tak:
pn na 14
wt wolne
sr na 6
czw wolne
pt na 6
xd


serio bro, cieszysz sie z pracy ''w kratke''?

This post was edited by 50groszy on Aug 23 2013 03:07pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Aug 23 2013 03:11pm
Quote (50groszy @ Aug 23 2013 11:07pm)
oj tak, 3 dni wolnego, opierdalam sie na calego xd


serio bro, cieszysz sie z pracy ''w kratke''?


Tylko ten tydzień tak bo mam dużo zetek do wybrania.
A tak to walę cały tydzień na jedną zmianę.
W sumie pierwszy raz mam taką sytuację i cieszę się bo będzie lajtowy tydzień ;p
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 23 2013 03:12pm
Quote (Mentalista @ 23 Aug 2013 23:05)
i co się pastwisz :angry:
ja i sobota i nd na rano do pracy :C
ale za to przyszły tydzień mam tak:
pn na 14
wt wolne
sr na 6
czw wolne
pt na 6
xd


Nie pastwie się, jedyne co to mogę współczuć, kiedyś pracowałem na 3 zmiany potem na 4 brygady więc wiem jak to jest - ciężka sprawa.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Aug 23 2013 03:13pm
ooo, dzięki milton
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Aug 23 2013 03:16pm
Quote (miton84 @ Aug 23 2013 11:12pm)
Nie pastwie się, jedyne co to mogę współczuć, kiedyś pracowałem na 3 zmiany potem na 4 brygady więc wiem jak to jest - ciężka sprawa.


Ta.
Tyle dobrze, że w weekendy mam takie luzy, że mogę praktycznie 3/4 szychty przespać ;p
Zbieram się, gn i miłego postowania <5>
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Aug 23 2013 03:20pm
co planujecie na wieczór ?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 23 2013 03:24pm
Quote (marekwoj74 @ 23 Aug 2013 23:20)
co planujecie na wieczór ?


grac w gry, chinskie baje itd
Go Back To Polska Topic List
Prev1255325542555255625572653Next
Closed New Topic New Poll