Quote (miton84 @ 23 Aug 2013 23:00)
o jak dobrze ze jutro sobota, będzie można pospać troszkę dłużej niż w tygodniu

oj tak, 3 dni wolnego, opierdalam sie na calego xd
Quote (Mentalista @ 23 Aug 2013 23:05)
i co się pastwisz

ja i sobota i nd na rano do pracy :C
ale za to przyszły tydzień mam tak:
pn na 14
wt wolne
sr na 6
czw wolne
pt na 6
xd
serio bro, cieszysz sie z pracy ''w kratke''?
This post was edited by 50groszy on Aug 23 2013 03:07pm