☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev
1
2552
2553
2554
2555
2556
2653
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 229292
Replies: 26528
Track Topic
Saimon666
Member
Posts: 5,302
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
8,496.00
#25531
Jul 10 2013 10:03pm
witam i zamykam .
Rogal
HEDON
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
0.99
#25532
Jul 10 2013 10:31pm
ZAMYKĄ
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#25533
Aug 23 2013 02:55pm
Zgodnie z prośbą otwieram i zapraszam do nocnych rozmów
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#25534
Aug 23 2013 02:56pm
ŁOHOHO, WITAM NOCNYCH MARKOW
mysz15
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold
:
10.00
Warn: 20%
#25535
Aug 23 2013 02:58pm
Quote (miton84 @ 23 Aug 2013 21:55)
Zgodnie z prośbą otwieram i zapraszam do nocnych rozmów
to po co zamkales?-_-
I666I
Member
Posts: 75,509
Joined: Nov 3 2007
Gold
:
0.00
#25536
Aug 23 2013 02:58pm
witam witam
Mentalista
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold
:
20.11
#25537
Aug 23 2013 02:59pm
No elo. Ja na chwilę tylko bo jutro na rano do roboty, trza fedrować wodę
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#25538
Aug 23 2013 03:00pm
Quote (Mentalista @ 23 Aug 2013 22:59)
No elo. Ja na chwilę tylko bo jutro na rano do roboty, trza fedrować wodę
o jak dobrze ze jutro sobota, będzie można pospać troszkę dłużej niż w tygodniu
ZoltySubmarine
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#25539
Aug 23 2013 03:02pm
Quote (miton84 @ Aug 23 2013 11:00pm)
o jak dobrze ze jutro sobota, będzie można pospać troszkę dłużej niż w tygodniu
jakbys do gimbazy chodzil to bys siedzial w domu 24/7 jeszcze przez tydzien
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#25540
Aug 23 2013 03:03pm
Quote (ZoltySubmarine @ 23 Aug 2013 23:02)
jakbys do gimbazy chodzil to bys siedzial w domu 24/7 jeszcze przez tydzien
Na szczęście nie miałem tej nieprzyjemności ^^
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2552
2553
2554
2555
2556
2653
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact