d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1254925502551255225532653Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jul 4 2013 06:42pm
czolem
Member
Posts: 9,605
Joined: Mar 24 2013
Gold: 18,780.00
Jul 4 2013 06:43pm
obejrzalem hannibala

polecam, pojechany filmzor
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jul 4 2013 06:52pm
witam z rana
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 4 2013 06:59pm
Quote (elkabel @ 5 Jul 2013 01:52)
witam z rana


elo ;d

http://www.youtube.com/watch?v=FedawzfE4cM

smiech irl z typow ;d
Member
Posts: 573
Joined: May 20 2013
Gold: 704.27
Jul 4 2013 07:57pm
Cześć, co tam chłopcy?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 4 2013 08:02pm
Cześć aleksandro, właśnie walę konia.
Member
Posts: 573
Joined: May 20 2013
Gold: 704.27
Jul 4 2013 08:06pm
Nie zapomnij o chusteczkach, no chyba ze lubisz potem zdrapywać "to" spod biurka :D
Chyba długo nie zagoszczę na tym podforum po tak miłym powitaniu :D
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 4 2013 08:12pm
Nie rozumiem o co ci chodzi.

Masz na myśli loot? Biłem go diamentowym mieczem ale nic nie wypadło.
Member
Posts: 573
Joined: May 20 2013
Gold: 704.27
Jul 4 2013 08:17pm
Quote (luksus @ Jul 5 2013 04:12am)
Nie rozumiem o co ci chodzi.
http://craftsite.pl/wp-content/uploads/2013/04/Ko%C5%84.jpg
Masz na myśli loot? Biłem go diamentowym mieczem ale nic nie wypadło.


Fun fun fun.
Szkoda, że nie wypadło z ów konia nic wartego takiego bogacza :(
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
Jul 4 2013 09:47pm
witam z rana
Go Back To Polska Topic List
Prev1254925502551255225532653Next
Closed New Topic New Poll