d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev12542552562572581229Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 12 2013 05:52pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 00:42)


ludzie maja niezle zryte banie
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 05:53pm
Quote (EustachyMotyka @ May 13 2013 01:52am)
ludzie maja niezle zryte banie


figz?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 12 2013 05:54pm

z kłotem nie da sie figzowac
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:00pm
Quote (EustachyMotyka @ May 13 2013 01:54am)
http://www.youtube.com/watch?v=2x0pOulw-Gc
z kłotem nie da sie figzowac


dzieki ziomeg, czemu nie grasz w neverwinter?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 12 2013 06:08pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:00)
dzieki ziomeg, czemu nie grasz w neverwinter?


bo to mmo i nie chce mi sie samemu, poza tym wydaje sie malo dynamiczne
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:10pm
Quote (EustachyMotyka @ May 13 2013 02:08am)
bo to mmo i nie chce mi sie samemu, poza tym wydaje sie malo dynamiczne


To najbardziej dynamiczne MMO w jakie gralem :D. Tylko questy są liniowe, ale generalnie duzo osob gra z sekcji i ciągle ktos nowy przychodzi i gra od poczatku. Mamy dużą polską gildie, w ktorej dużo osob jest z jsp. Szczerze powiedziawszy to od czasów podstawki WoWa nic mi sie tak nie podobalo jak to:).
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 12 2013 06:11pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:10)
To najbardziej dynamiczne MMO w jakie gralem :D. Tylko questy są liniowe, ale generalnie duzo osob gra z sekcji i ciągle ktos nowy przychodzi i gra od poczatku. Mamy dużą polską gildie, w ktorej dużo osob jest z jsp. Szczerze powiedziawszy to od czasów podstawki WoWa nic mi sie tak nie podobalo jak to:).


ja wiem kto w to gra bo jestem od poczatku tam, mozesz sobie w oficjalnym temacie sprawdzic :(
koniec offtopa
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 13 2013 02:36am
Quote (EustachyMotyka @ May 8 2013 04:22pm)
http://www.youtube.com/watch?v=MHQYZDjM4Qc
http://i.imgur.com/8rjNOce.gif
http://i.imgur.com/Arqk27M.gif
http://i.imgur.com/dUMmfWT.gif


Super smieheszki prosze o wiencej
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
May 13 2013 04:24am

http://www.youtube.com/watch?v=NgWuOBP1ZlU

nowa nowość , końcówka drugiego przejebana : D

This post was edited by szefunio on May 13 2013 04:25am
Go Back To Polska Topic List
Prev12542552562572581229Next
Closed New Topic New Poll