Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:10)
To najbardziej dynamiczne MMO w jakie gralem :D. Tylko questy są liniowe, ale generalnie duzo osob gra z sekcji i ciągle ktos nowy przychodzi i gra od poczatku. Mamy dużą polską gildie, w ktorej dużo osob jest z jsp. Szczerze powiedziawszy to od czasów podstawki WoWa nic mi sie tak nie podobalo jak to:).
ja wiem kto w to gra bo jestem od poczatku tam, mozesz sobie w oficjalnym temacie sprawdzic

koniec offtopa
