Quote (pan_telewizor @ Dec 31 2009 01:13am)
pierwsze strony sa zajebiste, 70% userow jest dzisiaj banned ;DDD
no a oprócz tego pan rotto i pan michald13 zachowywali się zupełnie inaczej niż teraz.
rotto pisał jak jebany pleb a teraz udaje że nim nie jest, a michalekdtrzynaście starał się pisać inteligentnie co wychodziło mu w bardzo niewielkim stopniu.