d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pokaz Ryja Ze 2 Tygi Nie Bylo Tego Topiku > Chyba Najwieksza Zbita
Prev1254255256257258261Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 31 2009 03:29am
Quote (Albarlex @ Dec 31 2009 10:16am)
Kiedy następnym razem się pojawisz w Warszawie, wypierdolę ci na ten tępy, pusty ryj niezależnie od tego czy będziesz chciał czy nie


Ok tsyuko
Banned
Posts: 21,461
Joined: Apr 10 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Dec 31 2009 03:30am
Quote (DrumAndBase @ Dec 31 2009 11:12am)
http://i45.tinypic.com/f0wvt3.jpg

Pewnie część już widziała w mojej galerii.


fajna astra, ok
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 03:31am
Quote (DrumAndBase @ Dec 31 2009 09:29am)
Ok tsyuko


Sam jesteś tsukuyo dzi dzi dziwko
Banned
Posts: 578
Joined: Nov 15 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 04:30am
Quote (DrumAndBase @ Dec 31 2009 10:29am)
Ok tsyuko


Jak łatwo.
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 31 2009 04:37am
http://img196.imageshack.us/i/1111vk.jpg/

This post was edited by Push22 on Dec 31 2009 04:38am
Member
Posts: 2,165
Joined: Aug 17 2009
Gold: 0.10
Dec 31 2009 04:39am
Quote (Marselus @ Apr 24 2009 10:41pm)
[img]http://i41.tinypic.com/15gug47.jpg
[/img]

bojcie sie kurwy


japierdole 12 latek
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 04:40am
Quote (pan_telewizor @ Dec 31 2009 01:13am)
pierwsze strony sa zajebiste, 70% userow jest dzisiaj banned ;DDD


no a oprócz tego pan rotto i pan michald13 zachowywali się zupełnie inaczej niż teraz.

rotto pisał jak jebany pleb a teraz udaje że nim nie jest, a michalekdtrzynaście starał się pisać inteligentnie co wychodziło mu w bardzo niewielkim stopniu.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 31 2009 04:41am
Quote (przemek_polska @ Dec 31 2009 11:40am)
no a oprócz tego pan rotto i pan michald13 zachowywali się zupełnie inaczej niż teraz.

rotto pisał jak jebany pleb a teraz udaje że nim nie jest, a michalekdtrzynaście starał się pisać inteligentnie co wychodziło mu w bardzo niewielkim stopniu.


Eeeeee nigdy nie starałem się pisać inteligentnie. Nie słodź mi tak :(
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 31 2009 04:42am
Quote (DrumAndBase @ Dec 31 2009 11:41am)
Eeeeee nigdy nie starałem się pisać inteligentnie. Nie słodź mi tak :(


w porównaniu do tego co teraz wypisujesz to kurwa było w miarę inteligentnie.
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 31 2009 04:44am
Quote (przemek_polska @ 31 Dec 2009 10:42)
w porównaniu do tego co teraz wypisujesz to kurwa było w miarę inteligentnie.


A ty kurwa zgrywasz tutaj jakiegoś jebanego intelektualistę ? Dawaj fotę i wypierdalaj z tego tematu idioto, najlepiej na trzy niezależne fora.
Go Back To Polska Topic List
Prev1254255256257258261Next
Closed New Topic New Poll