Quote (RavenN @ 25 Jun 2013 03:10)
Maksymalnie nie spałem ~70h ale już było ciężko pomimo wspomagaczy. Do śmierci daleko ale jazdy jak na marihuanen wstrzykniętej prosto w tętnicę

ehh i co te chinskie bajki robia z czlowiekiem..................
a o ecchi juz niewspomne!!!!!!!!!!!!!!!!
/e; a tak irl to za chuja bym tyle nie wytrzymal;x 30max
This post was edited by Xploosiv on Jun 24 2013 08:41pm