d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1254225432544254525462653Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 24 2013 04:56pm
Quote (EustachyMotyka @ Jun 25 2013 12:53am)
dlaczego udajesz ze mnie wiesz o co chodzi T.T


??

biorac pod uwage ogrom wymagan jakie narzuca na nas pan profesor, to kurwa nic nie wiem :/ jednak rozwiazalem wszystkie egzaminy z ostatnich 5 lat i poprawek, wiec mam nadzieję że jakieś pytania się powtórzą.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jun 24 2013 05:09pm
dobry wieczor xd
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jun 24 2013 05:14pm
Hej elo cze
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Jun 24 2013 05:18pm
WITĄ
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jun 24 2013 05:21pm
Quote (bushlick @ 24 Jun 2013 23:50)
cale zycie na wyjebce, nie zalowalem do tej pory niczego co zrobilem. jak nie zdam to trudno, zycia studenckiego zakosztowalem - bede musial isc do firmy ojca i zajac posadę prezesa/dyrektora

eusztaszi
jak nie zdam, to na 99.9% wypierdola mnie ze szkoly i nici z nowego mieszkania :/ za to jak zdam to mam dostaję mieszkanie + wakacje w usa


; DDDDDDDDDDD prezes/dyrektor
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Jun 24 2013 06:30pm
co robicie o 2:30?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jun 24 2013 06:33pm
Quote (kipone @ 25 Jun 2013 01:30)
co robicie o 2:30?


Doktor Who s02e01 New Earth
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Jun 24 2013 06:37pm
Quote (Xploosiv @ 25 Jun 2013 02:33)
Doktor Who s02e01 New Earth


chce ci się tak samemu oglądać? ja to nie lubię sam
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jun 24 2013 06:39pm
Quote (kipone @ 25 Jun 2013 01:37)
chce ci się tak samemu oglądać? ja to nie lubię sam


moze posty na jsp tez nie lubisz sam pisac?
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Jun 24 2013 06:40pm
Quote (kipone @ 25 Jun 2013 01:30)
co robicie o 2:30?


TECHNIKA MIKROPROCESOROWA W OBIEKTOWYM PRZETWARZANIU SYGNALOW
Go Back To Polska Topic List
Prev1254225432544254525462653Next
Closed New Topic New Poll