Quote (bushlick @ 24 Jun 2013 23:50)
cale zycie na wyjebce, nie zalowalem do tej pory niczego co zrobilem. jak nie zdam to trudno, zycia studenckiego zakosztowalem - bede musial isc do firmy ojca i zajac posadę prezesa/dyrektora
eusztaszi
jak nie zdam, to na 99.9% wypierdola mnie ze szkoly i nici z nowego mieszkania :/ za to jak zdam to mam dostaję mieszkanie + wakacje w usa
; DDDDDDDDDDD prezes/dyrektor